Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Spoko @Artur... Tak tylko się przypomniałem.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Z radością melduję, że sekcja "Autorzy rozwiązań w tym miesiącu" wskazuje już prawidłowe wartości i na stronie głównej i po kliknięciu w "Zobacz wszystkich" 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Dla porządku chciałbym napisać, że oprócz poprawienia liczb w rankingach rozwiązań, w ostatnich dniach zadziały się też inne zmiany/poprawki:

 

1. Dodanie etykiet w widoku pojedynczego pomysłu.

2. Dodanie znacznika daty i godziny w komentarzach do pomysłów – jak w rozwiązaniach, dzięki czemu można już linkować bezpośrednio do komentarza w pomyśle.

3. Po dodaniu komentarza w pomyśle oraz gdy otrzymujemy powiadomienie - trafiamy do ostatniego komentarza jak w Rozwiązaniach, a nie do początku strony.

4. Na liście ostatnich postów linki prowadzą już do ostatnich komentarzy w temacie, a nie do początku tematu.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur, to byłoby najuczciwsze rozwiązanie problemów z przyklejaniem, obserwowaniem i takie tam. Raz działało dobrze i się paliły żarówki z nieprzeczytanymi postami/tematami/, raz wszystko bez tej sygnalizacji, a było i tak, że na drugi dzień widziałem tematy, których nie widziałem od razu...taka czapka niewidka.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Przepraszam, nie rozumiem. To odnośnie ostatnich nowości w Nasz Orange? Możesz inaczej opisać co masz na myśli? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur, właśnie te poprawki mnie ucieszyły...co było i nie jest, nie pisze się w rejestrEmotikon: Szczęśliwy Jest tak, jak powinno być.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Bym jeszcze uzupełnił powiadomienia na maila o treść komentarzy w pomysłach:

2018.02.26_12h04m31s_001.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Nie było drugiego powiadomienia? Bo z przyczyn technicznych jest obecnie tak, że musimy najpierw zmienić status (wtedy zapewne zostało wysłane to powiadomienie), a potem edytować komentarz informujący o zmianie statusu. Update: ok, już widzę "Artur wspomniał o Tobie..." - dodajemy do poprawek 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Następna nowość 🙂 Posłuchaliśmy Waszych rad odnośnie komentarzy bazy wiedzy. Zwracaliście uwagę, że trudno tam pomagać innym, bo dyskusje prowadzi kilka osób w kilku zbliżonych sprawach. Zawsze Was słuchamy i dlatego sprawdzimy inne rozwiązanie.
Od tej pory, pod każdym artykułem będzie informacja, że jeśli chcemy o coś zapytać to wystarczy założyć nowy temat w dziale Dyskusje. Komentarze pod artykułami będą wyłączone. Stopniowo będziemy przenosić wszystkie komentarze z poprzednich artykułów do Dyskusji.

P.S. Tak, nie mogę się z Wami rozstać i piszę to z lotniska 😄

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Nowości w Nasz Orange

Kolejna porcja zmian zawitała na Nasz Orange:

- rozwiązania są od razu pod pytaniem. Teraz jeszcze łatwiej będzie dotrzeć do gotowej odpowiedzi 🙂

- nanieślismy niewielkie poprawki w komentarzach do pomysłów, tak by przejście do kolejnej linii działało poprawnie.