Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Sprawdziłem sobie jak wygląda Nasz Orange na ekranie telewizora, dostęp z przeglądarki WWW z systemu PS4... przy okazji napisałem posta z życzeniami dla VDSL2 😉 używając Gamepada.

 

DSC_0748 (800x450).jpgDSC_0747 (800x450).jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Mi akurat wyszukiwarka na środku się podoba.
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Na komputerze wygląda to wszystko znacznie lepiej niż na wyświetlaczu mojej Lumi z Wp 8.1. Na smartfonie moim zdaniem tragedia, jakoś nową stronę "mieli" wolniej. Takie są moje odczucia. Teraż będę miał czas wszystko na spokojnie poprzeglądac i też wydac swoje opinie 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@Rogi, ja też cierpię 😉 Jednak zarówno jeśli chodzi o umożliwienie przeglądarkom zapamiętywania danych logowania (aby się podpowiadały w formularzu), jak i dodanie opcji "Zapamiętaj mnie" (aby nie trzeba było podawać hasła na tym samym komputerze - nawet po restarcie) - planujemy i zdecydowanie chcemy. To będzie ten sam formularz jaki jest od kilku tygodni w Mój Orange, gdy logujecie się za pomocą komputera: https://www.orange.pl/zaloguj.phtml

Od strony technicznej to jednak rzeczywiście gruby temat, bo wymaga współpracy różnych obszarów, synchronizacji zmian w poszczególnych systemach no i to duże koszty - dlatego tak długo to trwa. Będzie jednak, jeszcze nie wiemy kiedy.

A co do dedykowanej aplikacji to właściwie po co nam ona, gdy jest mobilna strona internetowa? 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Powiadomienia może i wysyłać przeglądarka.
@Anonim: a próbowałeś potestować inne przeglądarki niż domyślna? np. operę lub operę mini?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Nic nie powinno się zawieszać. Jaki model telefonu, Pablo? Nie kończy Ci się przypadkiem miejsce w pamięci telefonu?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

Temat apki maglowany wielokrotnie, ale na moje, mobilna idzie ku lepszemu. Poza brakiem szczegółowej edycji posta reszta jest ok. Zawsze można przeskoczyć na wersję desktopową. Fakt, czasami na mobilnej potrafi zakrzaczyć przy publikacji/edycji posta, ale tak samo dzieje się przecież na stacjonarkach...

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Lumia 920, Windows Phone 8.1, przeglądarka Google. Jak Was odwiedzam to grzeje się tak że....można jajka smażyć 😜 Dlatego nie noszę już jej w kieszeni przy "ja...ch" 😜 Chyba się kończy już jej żywot, ale na chwilę obecną musi służyć 😜 Teraz pora na inne zakupy, bolid F1 dla małego, etc 😜 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

@Anonim, Lumia 920 to świetny telefonik, chyba flagowiec z tego co pamietam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

A wracając do tematu - obrazek i wyszukiwarka pojawiają się już tylko na głównej stronie, więc nie będzie przeszkadzać w czytaniu tematów czy dodawaniu komentarzy 🙂 Docelowo, w tym pływającym białym pasku u góry będzie też wyszukiwarka.