Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe tematy!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Nowe tematy!

Chodzi mi o to, by podyskutować o sprawach technicznych sieci (fajne wpisy Piota na blogu korpo), o jakieś innych promocjach typu środy z Orange, czy Orange Energii lub Finanse. Nie ma działu na Inne.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowe tematy!

czy ktos wie kto mi moze pomoc w poczcie neostrada orange czy wogole istnieje taki dział czy wsparcie danej poczty ???????


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowe tematy!

@ryko61

Poczta w domenie neostrada.pl jest związana z internetem dlatego proponuje złożyć temat w tej kategorii. Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Nowe tematy!

Ja bym jeszcze stworzył zakładkę w której można by uzyskać techniczną pomoc dla telefonów. W zakładce tej sukcesywnie dodawane byłyby telefony które pojawiają się w ofercie Orange. Ponad to w miejscu tym każdy mógłby doczytać o specyfikacji danego modelu, takie pomarańczowe telepolis.pl 😜 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe tematy!

To było na starym forum i z uwagi na słabość moderacji się nie sprawdza. Dyskusje o różnych modelach były w tym samym dziale. Ale przy dobrej moderacji to dobry pomysł.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Nowe tematy!

dzień dobry

jedno pytanko jak założyć nowy temat na tym forum???


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowe tematy!


homaro napisał(-a):

 

jedno pytanko jak założyć nowy temat na tym forum???


Wybierz w  ramkach z menu interesujący cię dział  i będziesz miał u góry z lewej przycisk NOWY TEMAT


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe tematy!

Wybierz dział i tam jest opcja Nowy Temat.