Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultant

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 1

Konsultant

Witam chciałbym się w jakiś sposób skontaktować z konsultantem z którym rozmawiałem wcześniej mam jego imię i nazwisko ale pani na czacie powiedziała że nie ma możliwości się z nim skontaktować. Może znacie jakiś sposób by skontaktował się ze mną?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Konsultant

@Misiutotu przedzwoń do BOK i poproś o przekazanie informacji do danej osoby z prośbą o kontakt. Nie powinno być z tym problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konsultant

A ta osoba wcześniej dzwoniła do Ciebie czy rozmawiałeś z nią na infolinii?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 1

Konsultant

Rozmawiałem z nim na infolinii i miał do mnie dzwonić za tydzień ale udało mi się wcześniej cesję zrobić i chciałbym by wcześniej do mnie oddzwonił 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Konsultant

@Misiutotu przedzwoń do BOK i poproś o przekazanie informacji do danej osoby z prośbą o kontakt. Nie powinno być z tym problemu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 1

Konsultant

Dzięki za informację:)


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Konsultant


RaDo_sny napisał(-a):

@Misiutotu przedzwoń do BOK i poproś o przekazanie informacji do danej osoby z prośbą o kontakt. Nie powinno być z tym problemu.


Nie będzie z tym problemu, jeżeli pracownik, który do was dzwonił, robił to z numeru infolinii (510 100 100 / *100, 801 234 567, 510 600 600 / *600, 801 505 505). Ale równie dobrze, taką prośbę mógłby przekazać pracownik czata obsługowego (nie sprzedażowego) - http://orange.pl/view/kontakt.

 

Jeżeli dzwoniono z innego numeru niż podane powyżej, przekazanie prośby o kontakt może być niemożliwe.