Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kategorie dostępne w dziale Pomysły


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Dzień dobry, moi ulubieni spośród klientów Orange : )))

Planujemy nieco zmienić dział Pomysły i chciałbym naradzić się z Wami w kwestii dostępnych kategorii. Jakie kategorie Waszym zdaniem powinny być dostępne? Jakie są potrzebne? Jak je nazwać? Napiszecie, co o tym myślicie?

Oznaczam @Piotrekk85, @Anonim, @Misiek62@mabud73@Katani1@DawidOrange@TJZS@BORAX@p2225@Ron, @Anonim bo pamiętam, że byliście bardzo aktywni w Pomysłach.

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

@Artur, moja pierwsza i gorąca myśl, to uproszczenie takie jak w tworzeniu tematów z danej kategorii. Nie wybierzesz etykiety...nie przechodzi do wysłania. Można dyskutować i przejrzeć ile pomysłów jest, a jaki rozrzut w kategoriach...i co się najczęściej przewija w pomysłach.

Skrót.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Dzięki za pamięć 🙂 Ja jednak rzadko tam zaglądam, więc raczej nie pomogę 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

@Anonimma dobry pomysł.

 

Wywaliłbym MO z listy bo 'Mój Orange' idzie chyba do piachu wymuszając migrację do NMO.

 

Dodałbym prepaid/abonament ewentualnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Wg mnie powinny być takie kategorie które mają szansę na sprawdzenie i wdrożenie. A nie że sprawdzenia trwa po wiele miesięcy. A co myśleć o wdrożeniu.


Ew zrobić na odwrót i dać wszystko niezależnie od szans na realizację.
Anonim

Nie dotyczy

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

@Piotrekk85Zgadzam się z tobą jest wiele pomysłów jest nieużytecznych bo ich wdrożenie może potrwać kilka miesięcy czy lat a nawet wcaleEmotikon: Smutny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Czas na wdrożenie to jeszcze rozumiem. Ale czas na sprawdzenie: albo ma się budżet/decyzyjność na takie coś, albo nie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

I co do mój Orange: osobiście widzę co parę tygodni zmiany wprowadzane do starego MO czy aplikacji mobilnej. Więc chyba plany ujednolicenia są bardzo odległe. Więc może warto rozdzielone kategorie zostawić?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kategorie dostępne w dziale Pomysły


@Piotrekk85napisał(-a)
Czas na wdrożenie to jeszcze rozumiem. Ale czas na sprawdzenie: albo ma się budżet/decyzyjność na takie coś, albo nie.

Nic dodać nic ująć. Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

@Piotrekk85@Ron, chciałbym, żeby to było takie proste 😉 Czasami żałuję, że nie pracuję w firmie, która ma, dajmy na to, dziesięciu klientów i to podobnych do siebie, ale tylko czasami 😉 Podejmując decyzje i ustalając priorytety musimy myśleć o milionach, to utrudnia sprawy.

 

Z pomysłami jest tak, że czasami rzeczy, które wydają się banalne do zrobienia, ze względu na jakieś zależności są bardzo trudno do wdrożenia. Czasami musi to trwać, czasami wiele miesięcy. To nie kwestia decyzyjności, a złożoności tematów, którymi się zajmujemy i zależności między nimi. Większość pomysłów wpływa na przynajmniej kilka obszarów i czasami robi to w najbardziej nieoczekiwany sposób. Dlatego raczej pójdziemy w drugim kierunku, o którym napisał @Piotrekk85, czyli w tym dziale będziemy zbierać Wasze pomysły, a te, które zdobędą więcej głosów będą trafiały do osób odpowiedzialnych za dany temat w Orange. Niezmiennie nie możemy obiecać realizacji pomysłu bez względu na liczbę głosów, ale dzięki temu działowi nie przepadną gdzieś w dyskusjach na forum i będą trafiać do osób odpowiedzialnych za dane tematy w Orange. To też fajnie, prawda? 🙂

 

Wracając do meritum mojego pytania... Nie musimy się ograniczać do kilku kategorii jak do tej pory, ale też nie pozwólmy, aby ktoś dodający pomysł musiał czytać ich kilkanaście. Lepiej, żeby było ich <10. Jakie widzielibyście?

 

@Anonim, @TJZS, dzięki za dotychczasowe propozycje 🙂