Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zostać Herosem?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Jak zostać Herosem?

Spokojnie 🙂 W styczniu się wszystko wyjaśni 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@ketrasaArtur  teraz już nie popełniam staram się pilnowa ale upomnienia są i mnie blokują ty nie masz ich 🙄 @RaDo_sny masz rację


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak zostać Herosem?

@Citi2017 też mam upomnienia. Nie od razu nauczyłem się prawidłowo zachowywać na NO. Jak każdy szanujący się użytkownik, nie zawsze czytam regulaminy, co spowodowało, że również mam grzeszki na swoim koncie. Wyciągać wnioski i dalej do przodu z pomocą i dobrym humorem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Jak zostać Herosem?

@ketrasaArtur liczba Herosów nie jest jednoznacznie określona, raz może być więcej, raz mniej, kluczem jest spełnienie warunków, przestrzeganie zasad, oraz postawa ambasadorska 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak zostać Herosem?

W takim razie życzę, aby Herosów było jak najwięcej i każdy mógł otrzymać ten zaszczyt, po spełnieniu warunków Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Rafał  witam ciebie ciepło jak tam święta i co znaczy  postawa ambasadorska ? to jakaś funkcja czy co przepraszam że pytam bo nie zrozumiałem


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Jak zostać Herosem?

Hej @Citi2017  witam również serdecznie 😉 Wszystko opisał już dawno temu Artur w temacie jak zostać Herosem Nasz Orange, polecam poczytać, o tym, co znaczy być ambasadorem społeczności 😉 Kliknij mnie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Rafał  a rozwiązania itp było tak od razu pisać  ja tam się nie kwalifikuje  🙂 jakieś plany masz na Sylwestra ?


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Jak zostać Herosem?

Już niebawem lista aktywnych użytkowników za ostatnie pół roku, więc się okaże @Citi2017  😊 A w temacie sylwestra, to już bardziej pytanie na pogaduchy, nie na temat o zostaniu Herosem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?


@Citi2017napisał(-a)

@Rafał  a rozwiązania itp było tak od razu pisać  ja tam się nie kwalifikuje  🙂 


Czy masz szanse na OH, według statystyk TAK, czy się kwalifikujesz po całości... to już Załoga NO > Oceni.

Piszesz jak mantrę... nie będę OH, to może zmień ją i pisz... będę OH bo na ten zaszczyt zasługuję, wpadki przecież można zmyć dobrym zachowaniem na NO i pomaganiem potrzebującym pomocy.