Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

W piątek odbył się IV złot społeczności Nasz Orange, gdzie kolejny raz zaprosiliśmy Herosów Orange i innych użytkowników, którzy bardzo pomagają społeczności. Niżej pozdrowienia dla Was z Warszawy:

 

 

grupowe2.png

 

Miło spotkać się kolejny raz z osobami, które zna się dobrze wirtualnie. Co tym razem przerobiliśmy?

 

  1. Spotkaliśmy się z Rzecznikiem Orange Wojtkiem Jabczyńskim. Porozmawialiśmy głównie na temat przyszłości i zasięgu. eSIM również padło.
  2. Zbieraliśmy opinie na temat projektu, który może w przyszłości się pojawi. Póki co tajemniczo, ale może przekażemy Wam więcej w przyszłości 🙂
  3. Wysłuchaliśmy opinii co poprawić w działaniu forum.
  4. Porozmawialiśmy o najważniejszych tematach i tym co udało się dzięki Wam zrobić.
  5. Odwiedziliśmy FabLab, w którym była ciekawa zabawa. Więcej o tym miejscu tutaj: https://robisz.to/
  6. Na koniec była integracja do późnych godzin nocnych, gdzie mniej formalnie można było porozmawiać 🙂

Fajnie? Chciałbyś uczestniczyć w takim Zlocie w przyszłości? Nic prostszego, zostań Herosem i pomagaj innym Emotikon: Szczęśliwy Więcej znajdziesz tutaj.

13 ODPOW. 13

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Dodam tylko, że na części integracyjnej, było również bardzo konstruktywnie, efektem czego jest np wprowadzona zmiana koloru przycisku "oznacz jako rozwiązanie", który od teraz jest zdecydowanie bardziej zauważalny, a autorem tego rozwiązania jest @Piotrekk85 - dzięki! 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌


@Wojciechnapisał(-a)
  1. Zbieraliśmy opinie na temat projektu, który może w przyszłości się pojawi. Póki co tajemniczo, ale może przekażemy Wam więcej w przyszłości 🙂

No to teraz Panie @Wojciech  mnie będzie męczyć o co chodzi, nawet PRIV opinia od reszty Herosów ?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Niestety będzie Cię musiało to jeszcze pomęczyć. Dlatego się spotykamy razem, że po podpisaniu deklaracji o poufności możemy spokojnie porozmawiać o tym co chcemy zrobić. Jak będziemy coś mogli powiedzieć, to na pewno Herosi dowiedzą się pierwsi. Natomiast teraz zostaje mi tylko 🤐 Zapraszam na kolejny zlot, wtedy będziemy mogli o przyszłych nowościach pogadać 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Jakby to było takie łatwe to pewnie bym przyjechał. Podpisać nie ma problemu... No trudno Sfrustrowany mężczyznaSzczęśliwy mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Z pomysłów na zlocie i tak raz coś wychodzi, raz i nie 😋

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Ja sobie zostawiłem naszCoina 😉

 

IMG_20190526_193623.jpg

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

Ja słyszałem że Orange ma zmienić kolor logo 😜 Od teraz kolor ma być marchewkowy 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈 IV zlot społeczności Nasz Orange 🙌

W 2020 pewnie znając życie będzie jakaś modyfikacja brandu 🙂 kolejna dekada się zacznie.