Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Guzik na stronie głównej na mobile

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

Może będzie opcja, zadaj pytanie jako "gość"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

Będzie fura spamu więc wątpię. Już na starym forum te konta gość się nie sprawdzały.
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

Po dzisiejszej AMIE jest trochę zamieszania. Czytam, i nie można odpowiedzieć. Powiadamia mnie, a temat zamknięty. Offline jest normalnie z przyciskiem do odpowiedzi i z pójściem do rozwiązania. Max i ekipa namieszała wszystkim w głowach i będziemy super inteligenciakami Emotikon: Język Połapiemy się, prawda?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

A swoją drogą ten guzik działa po zalogowaniu?
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

Piotrek masz rację, gość na NO to fura spamu i roboty sporo dla "Załogi NO", może to tylko bug, przycisk zniknie. Guzik nie działa tak na marginesie.

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile


@Piotrekk85napisał(-a)
A swoją drogą ten guzik działa po zalogowaniu?

Działa...kieruje tu

Pytania.PNG

 

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

@Piotrekk85  na Laptopie mogę klikać do jutra... nic, @Anonim  ty jakieś ekstra uprawnienia masz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

Ten guzik na komórce ma jakieś małe pole aktywne bo tylko raz mi rozwinęło. Pomijam fakt, że jak jestem na innym fragmencie strony na komórce to rozwinięcia nie widać.
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

Tak teraz patrząc na te przyciski i wyszukiwarkę, miałem taką propozycję zmian na NO, może to wdrażają, ale na odwrót to jest, niż miało być.

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

@Anonim, wiesz...ja lubię testować działanie forum na innych przeglądarkach również. Namawiałeś mnie do Opery, to masz. Cztery przeglądarki i na każdej jakaś ciekawostka do wyłapania. No, ale nikt nie wierzy i myśli, że Bóg wie, co mam Emotikon: Język Muli wszędzie...jak to @Piotrekk85  powiedział, że to przez skrypty...ja się na tym nie znam...ma działać i już! @Anonim , i jeszcze dzisiaj ze supportu Nortona mi powiedzieli, że z Operą nie są "na Ty"...jak zresztą wspieranie na innych serwerach różnych przeglądarek...można by oszaleć z radości...taki wybór.