Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Ja jestem jedną z takich osób 🙂 Używam dziesiątek haseł i nie miałbym szans ich wszystkich spamiętać, więc pozwalam przeglądarkom je zapamiętywać, za to bardzo dbam o to, aby nikt niepowołany nie miał dostępu do mojego komputera (szyfrowanie dysku, zaawansowane hasła logowania i fizyczne pilnowanie :D).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?


Artur napisał(-a):
Ja jestem jedną z takich osób 🙂 Używam dziesiątek haseł i nie miałbym szans ich wszystkich spamiętać, więc pozwalam przeglądarkom je zapamiętywać, za to bardzo dbam o to, aby nikt niepowołany nie miał dostępu do mojego komputera (szyfrowanie dysku, zaawansowane hasła logowania i fizyczne pilnowanie :D).

@Artur jeden z moich kolegów korzysta z sejfu z hasłami i loginami (taki program, do którego dostęp też ma zahasłowany) - w naszej pracy też potrzeba sporo różnych zestawów  - login-hasło, do tego piny do kart, telefonów... numer PESEL itd. itp. ale tam gdzie przeglądarka nie jest przebieglejsza niż ja to nie pozwalam jej na zapisywanie haseł, za to korzystam z podpowiedzi - autouzupełniania loginów itp. 

O właśnie, przy okazji skojarzyłem, że tu U NAS jakoś mi okna logowania nie podpowiadają loginów 😉 może by tak dało się to zmienić?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Ano właśnie nad tym pracujemy, @Misiek62, bo obecnie strona logowania celowo (bezpieczeństwo 🙂 ) blokuje zapamiętywanie danych takich jak login czy hasło, ale to zmienimy i będzie łatwiej 🙂