Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Pomimo iz zaznaczyłem aby Orange pamietalo nazwe uzytkownika i haslo to za kazdym razem jak wyłącze przegladarke, musze sie od nowa logować. To nie wina firefoxa, bo dzieje sie to tylko tutaj, nigdzie indziej.

Nawet jesli wpisze dobre dane do logowania to z reguły wyskakuej błąd logowania, po czym jak dam wstecz to jestem zalogowany. Słabo ?

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Chodzi o stronę orange.pl czy o forum nasz.orange.pl?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

nasz.orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

W wątku z błędami ktoś to już zgłaszał.
@Artur jest w temacie, jak będzie - pewnie da znać czy już zgłoszone/oczekuje na naprawę.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

To prawda i przepraszamy za to 😕 Mieliśmy problem z połączeniem logowań, aby zalogowanie do Nasz Orange powodowało zalogowanie do Mój Orange i na odwrót, ale niestety obecnie to różne formularze. Połączenie ich zajmie jeszcze trochę czasu, za to mamy nadzieję, że w ciągu kilku tygodni uda się przynajmniej umożliwić zapamiętywanie danych logowania przez przeglądarkę, co nieco ułatwi nam tu "życie" 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Ja będąc zalogowany na stronie orange, przechodzę do nasz orange, klikam zaloguj i loguje mnie bez wpisywania loginu i hasła. Też tak macie ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

Tak, @Katani1, ale to o jedno kliknięcie za dużo 😉 Znaczy chcemy aby docelowo nie trzeba było dodatkowo klikać Zaloguj tylko abyś wyświetlał się jako zalogowany w Nasz Orange od razu, jeśli wcześniej logowałeś się do Mój Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?


Artur napisał(-a):
Tak, @Katani1, ale to o jedno kliknięcie za dużo 😉 Znaczy chcemy aby docelowo nie trzeba było dodatkowo klikać Zaloguj tylko abyś wyświetlał się jako zalogowany w Nasz Orange od razu, jeśli wcześniej logowałeś się do Mój Orange.

Dobra, pracujcie. Chociaż, jak zawsze pomarudzę, to jedno kliknięcie to pikuś przy konieczności przeszukiwania wszystkich tematów w poszukiwaniu nieprzeczytanych postów.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?

@Artur to czekamy na efekty Waszej pracy, ale dla mnie jest dobrze jak jest 🙂 Bezpieczeństwa nigdy nie za wiele 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dlaczego Orange nie pamięta mojego L/P ?


pablo_ck napisał(-a):

@Artur to czekamy na efekty Waszej pracy, ale dla mnie jest dobrze jak jest 🙂 Bezpieczeństwa nigdy nie za wiele 😉


 

@Anonim jakie to bezpieczeństwo jeżlei wystarczy klinkąć, bez podawania loginu i hasła? Jeżeli ktoś zaloguje się do jednego modułu Orange  i otworzy w tym samym czasie w tej samej przeglądarce kolejną zakładkę, to większość ludzi raczej nie ma ochoty ponawiać procesu logowania.

Znam takich co pozwalają przeglądarkom pamiętać dane logowania, chociaż w niektórych "portalach" to nie pomaga, automat nie działa.