Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy tak ma być ?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy tak ma być ?

To nie można od razu napisać by wyświetlało się również 0 rozwiązań?
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Dziwny "Temat", moim zdaniem wszystko prawidłowo się wyświetla, ale bywa że status z po dłuższym czasie się zmieni dopiero, według mnie zbędne to w profilu, ile punktów i rozwiązań potrzeba do kolejnego poziomu, jest w stosownej tabelce, wywalić to z profilu i nie będzie problemów, ja na to nie zwracam uwagi, te wszystkie "Rangi" mi zbędne, szkoda że w profilu nie można wyzerować wszystkich osiągnięć, jakoś za szybko ten 24 poziom zdobyłem, wcześniej 21 zdobywałem bardzo długo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Anonim  ciekawa propozycja.... "wywalić z profilu", zgłoś jako pomysł... 

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Nic już nie będę zgłaszać w Pomysłach, w najbliższym czasie, nic w tym stylu w każdym razie @Misiek62 😉

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Chyba już nieco rozumiem, do czego to jest, pod kółkiem mam 38 rozwiązań wiec brakuje mi 2 do 40 rozwiązań.

 


Przechwytywanie1.PNG

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Anonim  szczerze, to rozwiązanie w tym temacie nie przysługuje Tobie... jeśli już chcesz oznaczyć, to według mnie, należy się @Piotrek  który pierwszy próbował Ci przybliżyć jak działają te dane liczbowe, o czym informują.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy tak ma być ?

He, he, to nawet fajny patent: jak chcesz mieć zaliczone kolejne "rozwiązanie" to zakładasz "trudny" temat i po dłuższej dyskusji sam go rozwiązujesz 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@bluesmanniak  tylko nie rozumiem w czym ta niby "trudność" tematu 😉 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy tak ma być ?

Skoro dopiero na 5-tej stronie padło rozwiązanie, to chyba jednak był "trudny" temat 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@bluesmanniak  autor oznaczonej odpowiedzi i jednocześnie założyciel tematu, zaczyna "nieco rozumieć" ... nie mam pewności, czy to jest ostateczne rozwiązanie 😉