Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy tak ma być ?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

@Misiek62Jak dałbym Ci rozwiązanie to zmieni się z 4 na 3 a po osiągnięciu nowego poziomu znowu będziesz miał 4. Ciekawe jak maja to inni Herosi ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Anonim  po osiągnięciu nowego poziomu - czyli gdy gdy uzyskam 110 rozwiązań i te niecałe 200 pkt., to zanim uzyskam kolejne rozwiązania licznik będzie pokazywał, że "brakuje mi" rozwiązań:10... aż je ktoś mi przyzna... Niezależnie od rozwiązań liczone i wyświetlane są punkty za polubienia, posty, wypowiedzi w pomysłach itp.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy tak ma być ?

Ja widzę tylko liczbę punktów.

Jedynie problematyczna jest sytuacja o której pisałeś @Anonim w pierwszym wpisie ale na poprawki trzeba zaczekać.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Piotrekk85  sam odsyłałeś @Anonim  do tabeli z poziomami i rangami... ja nie widzę błędu w rozliczeniach z pierwszego posta. Przecież w tej części tabeli, w której jest klasyfikowany @Anonim liczby wymaganych, dla kolejnego poziomu rozwiązań, mają skok o 5 - jeśli przy posiadanym poziomie miał ich 21, to po uzyskaniu wymaganej liczby punktów i awansie, pokazało się, że do następnego poziomu (poza punktami) brakuje mu 4 rozwiązań, bo potrzebne jest 25 a miał ich przypominam 21.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy tak ma być ?

Tam było to blisko poziomu.
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Takie pisanie nic tu nie wnosi do rozwiązania problemu, tylko robi, się masło maślane to trzeba normalnie omówić na najbliższy zlocie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Anonim problemem jest to, że Ty widzisz błąd, którego nie ma... @Piotrek dokładnie Ci opisywał, dlaczego dane w Twoim profilu prezentują się tak a nie inaczej, na poszczególnych zrzutach i przy kolejnych poziomach, które uzyskiwałeś ... porównanie tych danych z tabelą "punkty, poziomy i rangi" potwierdza informację, że to co udokumentowałeś jest prezentowane prawidłowo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy tak ma być ?

Zlot nie wiadomo kiedy będzie i kto będzie. Chyba że ktoś wybiera się na zlot blogowy. Nie możesz opisać lub narysować?
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Cały czas pokazuje o co mi chodzi od samego początku jak pokazał @Misiek62 że ma 4 rozwiązania pod kołem u mnie tego już nie mam. Czy ciężko to zrozumieć ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy tak ma być ?

@Anonim popisz trochę, polajkuj, zbierz  48 500 punktów... awansuj na 26 poziom. Gdybyś od teraz do zebrania 60 500 punktów nie miał 40 rozwiązań, to zobaczysz, że masz 100% punktów, ale 2  rozwiązań Ci brakuje - bo masz ich obecnie 38 - tak jak u mnie teraz brakuje tych 4. W wyniku mojej dzisiejszej aktywności przybyło mi tyle punktów, że do następnego poziomu potrzebuję tylko rozwiązań... poziomy-2.JPG a na tych Twoich ostatnich zrzutach, z tej racji że miałeś dosyć rozwiązań wymaganych na wyższym poziomie, pokazywało Ci tylko ile brakuje punktów.