Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

W tym tygodniu były również zaznaczone rozwiązania dla moderatorów, ale brak jest moderatorów w zestawieniu Autorzy rozwiązań na stronie głównej. Czy to specjalnie jest założone, że moderatorzy nie są uwzględniani w zestawieniu i nie będą widoczni?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

Tak miało być, że zespół NO nie jest uwzględniany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

Tak miało być, że zespół NO nie jest uwzględniany.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

@ketrasaArturTak jak Piotrek piszę, moderatorzy nie są brani pod uwagę i nigdy nie byli, jak chodzi o rozwiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArturTak jak Piotrek piszę, moderatorzy nie są brani pod uwagę i nigdy nie byli, jak chodzi o rozwiązania.


@Citi2017, co wcale nie oznacza, że nie mogą mieć przyznawanych rozwiązań. Spojrzałem na nick i profil @Wojciech a. Licznik działa normalnie, a ostatnie rozwiązanie ma z 4 marca br. Przecież też dzielą się wiedzą w sytuacji, gdy ktoś czeka i czeka, a nie może doczekać się odpowiedzi. Ile razy tak jest, wiedzą zainteresowani.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

Ba, jako pracownicy Orange mają lepszy dostęp do informacji niż zwykły użytkownik 😉

Anonim

Nie dotyczy

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

@ketrasaArtur, koniec języka za przewodnika. Wywołujesz "do tablicy" dostępnego online moderatora i chętnie udzieli informacji, jak będzie w temacie za pan brat 👌


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

@Anonim moderatorzy widzą ten temat, wiec nie ma potrzeby wywoływać. Jak zechcą, to sami udzielą informacji w tym wątku.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

Statystyki są dla Was, a nie dla nas. U nas to tylko odprysk. Mam mniej rozwiązań niż wy tutaj - nie licząc Jendruli - także co mam się liczyć 😅 Główne założenie społeczności to Klienci pomagają Klientom. To i Klienci są na głównej.

Anonim

Nie dotyczy

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

A ja myślałem, że Ty @Wojciech  jesteś też klientem Orange, bo masz ich, czy konkurencji smartfon w ręku?


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Brak moderatorów w Autorzy rozwiązań

Telefon z Orange. Tylko co to by była za zabawa nagradzać pracowników? Inni mogą nam zazdrościć takich Klientów.