Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA na NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

AMA na NO

Dziwi mnie tak mała aktywność na obecnej AMA, chyba zasady są proste, by Pomysł był zaakceptowany i miał rację bytu, powinien mieć poparcie/ polubienie, ja zaobserwowałem jednak, że większość kreuje swoje pomysły, liczy na polubienia, takich innym jednak nie daje, przy takim podejściu do AMA, może w 2030 będą jakieś zmiany, ale nie wypłyną z NO.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

AMA na NO

Założenia AMA są dokładnie takie jak napisał @Piotrekk85tym powyższym poście  . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by eksperci mogli skorzystać z propozycji użytkowników Naszej Społeczności. Lajki w tym temacie nie mają znaczenia dla wdrożenia, czy analizy pomysłu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA na NO

A co konkretnie masz na myśli? Ja śledzę każdy pomysł a na niektóre nie głosuję bo po prostu mi się nie podobają.
Anonim

Nie dotyczy

AMA na NO

Tak jak pisałem, gro polubień jest od osób mało bytujących na NO, ci stali bywalcy raczej głosują na co niektórych, lub wcale nie głosują. Tendencja jest taka, nie dam komuś polubienia , bo mnie wyprzedzi, przecież nie o to chodzi, jak mają być jakieś zmiany, progres w usługach, to trzeba popierać pomysły, na NO sporo narzekania, ale na AMA jakoś nikt nie popiera zmian na lepsze, więc wnioskuję że to hejt czy spam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA na NO

AMA a pomysły to różne sprawy.
Pomysły obecnie nie wymagają minimalnej liczby polubień aby były przekazane wyżej przez zespół NO, jednak liczba głosów ma wpływ na różne decyzje biznesowe.

W trakcie AMy mamy dostęp do "ekspertów" z danej tematyki. Czasem są do osoby decydujące w danym obszarze, czasem niekoniecznie. Póki co w AMie liczba polubień nie ma wpływu na nic, a każdy zgodnie z nazwą ASK ME ANYTHING może zapytać o co chce.
Anonim

Nie dotyczy

AMA na NO


@Piotrekk85napisał(-a)
AMA a pomysły to różne sprawy.
Pomysły obecnie nie wymagają minimalnej liczby polubień aby były przekazane wyżej przez zespół NO, jednak liczba głosów ma wpływ na różne decyzje biznesowe.

W trakcie AMy mamy dostęp do "ekspertów" z danej tematyki. Czasem są do osoby decydujące w danym obszarze, czasem niekoniecznie. Póki co w AMie liczba polubień nie ma wpływu na nic, a każdy zgodnie z nazwą ASK ME ANYTHING może zapytać o co chce.

AMA i tematy w niej, to to samo co "Pomysły", aż dziw że tego nie załapałeś, ale nie napisałem dokładnie, to teraz wyjaśniam, ja jednak uważam że zaistnienie "Tematu" na AMA, bez polubienia/ poparcia, to nic nie wnoszący tekst, odpowiedni dział w Orange, nawet tego nie  weżnie pod uwagę, po co coś wdrażać, jak nawet na NO > Temat zebrał zero czy jeden głos.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA na NO

Ja osobiście tego tak nie odbieram. AMA jest w modelu "tu i teraz" w ściśle określony czas, pomysły są na dłużej. Nie każdy ma czas być całe trzy godziny i śledzić wszystko. Ja zwykle wieczorem nadrabiam sobie wszystkie wpisy.
Anonim

Nie dotyczy

AMA na NO

@Piotrekk85  nie mam prawie nic w Orange, zmiany więc promuję dla innych, udział w AMA dla mnie, to taki przerywnik w pomaganiu na NO, ci co mają usługi w Orange, powinni popierać tematy z AMA, ale widzę że jest takie samo poparcie jak upadających "Pomysłów" > Dział Pomysły NO, jak zainteresowani nie będą głosować to progresu w usługach nie będzie, ale z drugiej strony, może część nie chce zmian, część tylko ponarzeka na NO, potem zamilknie.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

AMA na NO

Założenia AMA są dokładnie takie jak napisał @Piotrekk85tym powyższym poście  . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by eksperci mogli skorzystać z propozycji użytkowników Naszej Społeczności. Lajki w tym temacie nie mają znaczenia dla wdrożenia, czy analizy pomysłu.

Anonim

Nie dotyczy

AMA na NO

@Rafał  oby to było prawdą 😉

Ja nie drążę już "Tematu", swoje odczucia przelałem na forum NO.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA na NO

Cudów nie będzie i tak.

A ja się cieszę, że takie "drobne pomysły" są realizowane. Dziś zauważyłem że po ponad roku jest i ten zrealizowany https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Odblokowanie-numeru-na-kart%C4%99-po-up%C5%82ywie-okresu-pasy...

Ktoś powie, że długo? Owszem, ale w dużych korpo czasem to tyle trwa od projektu do wdrożenia.