Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

224968600 vs RODO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

224968600 vs RODO

Dzwonił numer z tematu, niby automat wylosował, automat to mówi, formułka że odebranie czy od dzwonienie jest wyrażeniem zgody na ich ankiety, jak to się ma do RODO, bo na koniec było że numer komórki dodali do swojej bazy?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

224968600 vs RODO

Nijak się to ma do RODO. Bajki o tym, że "automat wylosował" są śmieszne - żeby automat wylosował, musi mieć z czego wylosować, co znaczy, że Twój numer jest w ich bazie danych (czy w JAKIEJŚ bazie danych która kupili / ukradli.

 

Tacy Janusze biznesu liczą dokładnie na to, że nikomu nie będzie się chciało czasu tracić. Jeśli jesteś w stanie dojść, jaka to firma - napisz do nich maila, opisz krótko sytuację i napisz jednoznacznie, że ŻĄDASZ (nie "prosisz o") usunięcia Twojego numeru telefonu z bazy danych. A potem jak zadzwonią jeszcze raz - strasz prokuraturą, policją i czym tam jeszcze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

224968600 vs RODO

Napisz do tej firmy w sprawie RODO.
Anonim

Nie dotyczy

224968600 vs RODO

Strony nie mają chyba, Firma niepoważna i przedstawiają się podszywając pod inną firmę, odpuszczę sobie pisanie do nich czy szukanie kontaktu, wkurza że Google Play nakazało Symantec by w aplikacjach nie blokował numerów telefonu, teraz muszę w Norton Mobile spamerów do książki telefonicznej wrzucać, bo filtr połączeń inaczej nie działa, muszę inną aplikację na Android poszukać, bo spis telefonów rośnie od nazw spamerskich, ciekawe czy właściciel numeru 224968600 dostaje wszystkie dane użytkownika telefonu, od Orange, obstawiam że tak, ale mogę się mylić, net tego jasno nie stwierdza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

224968600 vs RODO

W paru miejscach na necie piszą że to numer tej firmy http://www.tnsglobal.pl

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

224968600 vs RODO

Nijak się to ma do RODO. Bajki o tym, że "automat wylosował" są śmieszne - żeby automat wylosował, musi mieć z czego wylosować, co znaczy, że Twój numer jest w ich bazie danych (czy w JAKIEJŚ bazie danych która kupili / ukradli.

 

Tacy Janusze biznesu liczą dokładnie na to, że nikomu nie będzie się chciało czasu tracić. Jeśli jesteś w stanie dojść, jaka to firma - napisz do nich maila, opisz krótko sytuację i napisz jednoznacznie, że ŻĄDASZ (nie "prosisz o") usunięcia Twojego numeru telefonu z bazy danych. A potem jak zadzwonią jeszcze raz - strasz prokuraturą, policją i czym tam jeszcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

224968600 vs RODO

Te firmy mają informacje skąd mają zgodę na kontakt. Ale Ci ludzie co dzwonią z dużą niechęcią o tym chcą mówić.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

224968600 vs RODO

Jasne, że mają - tylko co z tego, skoro odmawiają tej informacji. Wiem z doświadczenia, że jak zaczynam o to pytać, to zaraz się rozłączają.

 

Ja akurat bardzo uważam na to, jakie zgody wyrażam zwłaszcza jeśli chodzi o numer telefonu - i po prostu wiem, że jakaś kolejna firma-krzak sprzedająca Cokolwiek Bądź nie ma prawa mieć mojego numeru w swojej bazie danych. A jednak ma. A kontakt z nią jest poważnie utrudniony…

Anonim

Nie dotyczy

224968600 vs RODO


@Janhalbnapisał(-a)

Nijak się to ma do RODO. Bajki o tym, że "automat wylosował" są śmieszne - żeby automat wylosował, musi mieć z czego wylosować, co znaczy, że Twój numer jest w ich bazie danych (czy w JAKIEJŚ bazie danych która kupili / ukradli.

 

Tacy Janusze biznesu liczą dokładnie na to, że nikomu nie będzie się chciało czasu tracić. Jeśli jesteś w stanie dojść, jaka to firma - napisz do nich maila, opisz krótko sytuację i napisz jednoznacznie, że ŻĄDASZ (nie "prosisz o") usunięcia Twojego numeru telefonu z bazy danych. A potem jak zadzwonią jeszcze raz - strasz prokuraturą, policją i czym tam jeszcze.


Nie będę się z krętaczami kontaktował, teraz spamują prepaid, potem jeszcze @ będą spamować, kręcą mocno, jak cię złowią to już będą dzwonić latami, czarna lista i numer umilkł, na czat konsultant pisał, że danych moich im nie dadzą, oby prawdę mówił, takich cwaniaków co spamują telefony komórkowe jest sporo, miałem w tamtym roku 2 firmy, ucichły, teraz nowa się przyczepiła, niby z ankietami, ale automat bez sensu gada, więc trudno wniknąć o co im chodzi.