Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

20 lat sieci Idea, później Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

@krzyso proszę 🙂 To może Orange Cię doceni za wierność 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

20 lat sieci Idea, później Orange.

@nikodem_dyzma, kiedys dostawalo sie dzien darmowych rozmow do wszytskich za wiernosc 🙂 i to bylo cos. Swoja droga ciekaw jestem ilu abonentow jest ciagle aktywnych ktorzy podpisali umowe w pierwszym roku dzialania sieci (a moze ktos jest kto podpisal umowe pierwszego dnia).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

@krzys  myślę że takie dane udostępni nam Orange 🙂 Ja może za wierność jednej taryfie dostanę skrzynkę pomarańczy, hehehe 🙂 To by było coś 😛 Uwielbiam pomarańcze i mandarynki 🙂

Anonim

Nie dotyczy

20 lat sieci Idea, później Orange.

Szkoda marki Idea, miałem sim z tej sieci, ale dawno przepadł, pomyśleć jak szybko ten czas leci, zdawało mi się przez moment że to wczoraj było 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

20 lat sieci Idea, później Orange.

W Ideii zapadla mi w pamięć najlepsza według mnie taryfa Jedna Idea. Genialna w swej prostocie rozliczania pakietu zlotowkowego. I sms premium liczony w abo a nie ponad doplacany. 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

20 lat sieci Idea, później Orange.


@mike278napisał(-a)
W Ideii zapadla mi w pamięć najlepsza według mnie taryfa Jedna Idea. Genialna w swej prostocie rozliczania pakietu zlotowkowego. I sms premium liczony w abo a nie ponad doplacany. 😉

Nie pamiętam @mike278  w jakim to było abonamencie, ale całkowicie się z Tobą zgadzam, że bardzo korzystnym było rozliczanie SMSów premium w puli środków "na koncie" abonenta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

 

WP_20161002_09_55_47_Pro.jpgWP_20161002_09_55_37_Pro.jpgStarter którego używam od 15 lat :) Wygląda jak nowy :) Od ponad 10 lat "leży" w tym samym telefonie :)Starter którego używam od 15 lat 🙂 Wygląda jak nowy 🙂 Od ponad 10 lat "leży" w tym samym telefonie 🙂A to moje pamiątki z okresu Idei 🙂 Przekaże je wnukom 😜 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

@nikodem_dyzmarzeczywiście wygląda, jakbyś to kupił wczoraj 🙂 Pudełeczko natomiast jakby po jakimś telefonie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

@Wojcieszko w zestawie ze starterem kupiłem wówczas Samsunga SGH-R200s 🙂 Co ja bym oddał by znów go mieć 🙂 sgh-r200.jpg

Anonim

Nie dotyczy

20 lat sieci Idea, później Orange.

Od początku w Idea miałem Nokie, teraz to nawet nie pamiętam modeli, w każdym razie co 2 lata nowszy model, Nokia N8 już bez abonamentu wreszcie za rozsądne pieniądze i bez sim-lock, ostatni i chyba najlepszy telefon Noki, do dziś go mam i posłuży jeszcze długo.