Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka


@piotrKawiorynapisał(-a)

RWK przedłużało skarbonkę? Nawet nie wiedziałem... 😕 Wiem tylko, że co 93 dni aktywnej usługi dodawali coś tam i przedłużali ważność 😉


Też nie miałam pojęcia, bo nigdy czegoś takiego nie zauważyłam, pomimo że przedłużałam ważność konta 🙂 Nawet teraz specjalnie wysłałam smsa START i ważność konta się przedłużyła ale Skarbonka pozostała bez zmian a przecież powinna jeszcze działać na starych zasadach?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka

KWR a potem doladodołanie czyni cuda. Ten sam numer co wcześniej kilka dni później.IMG_20190112_091109.jpg

 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka

Z pierwszego posta wynikało, że wystarczy samo KWR:)

Szczerze mówiąc nie interesowałam się szczególnie działaniem Skarbonki. No to w momencie zaorania tej usługi dowiedziałam się, jak do tej pory funkcjonowała:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

Zmiany w usłudze Numer bez limitu i Skarbonka


@Piotrekk85napisał(-a)
Nadal będzie bo punkty są wj regulaminie ogólnym prepaida. Tu są zbędne i powieleniem.

Ostatnio źle się dzieje na prepaidzie. Ktoś zaczął porządkować usługi i regulaminy i to się chwali ale dobrymi chęciami to piekło wybrukowane...

Od 11.02 Skarbonka będzie nie opłacalna zakładając dłuższy staż dopiero doładowanie za 50 zł i więcej będzie dawać 5 zł by przelać. A niższe kwoty będą przepadać chyba że ktoś regularnie wykonuje częste doładowania.

Zgadza się.

Dlatego lepiej wychodzi się na spółce, gdy niezbędne są dwa telefony.

Równie dobre jest doładowanie kwotą 25 zł co najmniej raz na 25 dni. Bonus za ciągłość. Bonus za doładowanie ze strony. Bonus za staż. i inne opłacalne

Ustawienie wspólnej skarbonki z drugim nr. na który przekazujemy cykliczne 5 zł co 7 dni i który w ogóle można nie ładować w inny sposób, ale ustawić za 25 zł  - 31 dni na telefony i SMS z bonusem internetowym.

W ten sposób z bonusów mamy internet rozmowy, SMS i MMS na pierwszym, a drugi za 25zł co 31 dni - obsługiwany jest z doładowań z 1 telefonu.