Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1415
  • 2092
  • 44

Podwyżki na prepaidzie

Zgodę obsługową masz? Mail i adres do korespondencji podany? Nie wszystkie listy zostały wysłane od razu. Z tego co wiem do piątku będą wysłane ostatnie.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Podwyżki na prepaidzie

[ Edytowane ]

Ze zgodami mam ten problem, że w aplikacji mobilnej 4.13 mam różne na różnych numerach, a w Nowym Mój Orange nie mam kropki przy zgodach a ich zmiana wywala bug (więc nie wiem jak to jest liczone, może przez to wcale?). Termin na naprawę dostałem dosyć długi.

I tak dla mnie info jest spóźnione bo na stronie www powinno być miesiąc wcześniej a nie było https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/12474/f2b1c826-75ec-482e-a5a4-1cf1b9293c73_2_0.pdf - paragraf 14 punkt 4.2

Edit: Wojtek Jabczyński odpisał mi na tt, że to błąd techniczny spowodował opóźnioną publikację na stronie. I tak sporo klientów będzie trochę niedoinformowanych.

Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Poziom 23, Pasjonat
  • 545
  • 601
  • 18

Podwyżki na prepaidzie

28 to bylo dokładnie tydzień temu. A poza tym z wpisu Wojtka wynika że będą to wysyłać partiami. Ja mam 3 numery i jeszcze nic mi z Orange nie przyszło.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

Podwyżki na prepaidzie

Ja mam jeden i też nic nie dostałem...obsuwa jak nic

Out do odwołania...

Poziom 19, Pasjonat
  • 121
  • 80
  • 1

Podwyżki na prepaidzie

Ja o podwyżce też dowiaduje się z neta, ale zobaczymy czy coś przyślą, jednak zmiana na minus i będę myślała nad migracją do innego prepaida ;-)

Poziom 25, Specjalista
  • 2931
  • 1342
  • 25

Podwyżki na prepaidzie

czyli jak mam abonament i place 39.99 to dostane rachunek większy na 100zł ?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Podwyżki na prepaidzie

Nie, bo zmiany nie dotyczą abonamentu.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Poziom 25, Specjalista
  • 2931
  • 1342
  • 25

Podwyżki na prepaidzie

@Piotrekk85  a możesz wyjaśnić czego dokładnie prostymi słowami Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Podwyżki na prepaidzie

Prepaida czyli ofertę na doładowania.
Poziom 25, Specjalista
  • 2931
  • 1342
  • 25

Podwyżki na prepaidzie

a Emotikon: Szczęśliwy spoko