Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat
  • 211
  • 116
  • 1

Podwyżki na prepaidzie

@Sandrusianapisał(-a)

Ja o podwyżce też dowiaduje się z neta, ale zobaczymy czy coś przyślą, jednak zmiana na minus i będę myślała nad migracją do innego prepaida ;-)

Naprawdę po tej "podwyżce" chcesz zmienić operatora??? To jest JEDEN GROSZ za minutę połączenia! W dobie pakietów no-limit to coś znaczy??? Nie wiem, jak korzystasz z usługi prepaid i jaką masz taryfę, ale robienie rabanu z tej zmiany (oczywiście, że na MINUS!) jest dla mnie żenujące... Emotikon: Język

Poziom 22, Pasjonat
  • 418
  • 399
  • 12

Podwyżki na prepaidzie

@piotrKawiory przecież @Sandrusia na końcu dała mrugnięcie okiem, co oznacza że jej wpis należy traktować z przymrużeniem oka Emotikon: Mrugający Poza tym zawsze można "zmienić operatora" na nju :-D

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Highlighted
Poziom 19, Pasjonat
  • 109
  • 63
  • 1

Podwyżki na prepaidzie

Dla Ciebie może być nawet i żenujące, nie interesuje mnie Twój odbiór, bo dbam o swój i swój portfel to raz, a dwa to liczy się podwyżka, która coś zrekompensuje a w prepaid widzę od lat stagnacje jakościową, nie ma nadal poł. oczekujących, zawieszenia poł., zarządzanie przekierowaniami, itp. jeżeli podnoszą ceny to oczekuje tego co mają inne opy w standardzie od lat. I na koniec wyobraź sobie, że są prepaidy dające cennikowe 15gr/min i co Ty na to?

Poziom 19, Pasjonat
  • 211
  • 116
  • 1

Podwyżki na prepaidzie

@Sandrusianapisał(-a)

... I na koniec wyobraź sobie, że są prepaidy dające cennikowe 15gr/min i co Ty na to?

Jak na lato... Emotikon: Mrugający

Znam oczywiście oferty innych operatorów Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11384
  • 1086

Podwyżki na prepaidzie

Grosz różnicy nie robi. Tryb wprowadzenia podwyżki i uzasadnienie skończy się pewnie jakąś karą. A szkoda by zamiast robić nowe rzeczy teraz kasa pójdzie na prawników.
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 350
  • 261
  • 0

Podwyżki na prepaidzie

Jak kiedyś reklama Idei ob.Orange mówiła Grosz do Grosza i będzie kokosza

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 109
  • 63
  • 1

Podwyżki na prepaidzie

@WindowXta sama reklama kiedyś mówiła, że są różne grosze. Złamany grosz, ciężki grosz Emotikon: Mrugający

https://www.youtube.com/watch?v=NiFG7O-e4tY

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11384
  • 1086

Podwyżki na prepaidzie

Czy ktoś na "sali" dostał już list z info o podwyżce? U mnie ani widu, ani slychu a mniej niż 2 tygodnie zostało.
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 418
  • 399
  • 12

Podwyżki na prepaidzie

U mnie cisza na każdym numerze. Ani listu, maila czy smsa

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2232
  • 2024
  • 96

Podwyżki na prepaidzie

U mnie też cisza, może poczta zawiniła, sms brak, na @ też nic nie przyszło.

0 Lubię to
Odpowiedz