Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

To teraz dzięki @Jarek mamy dokładnie wyjaśnione, co zostanie usunięte Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Nasunęło mi się jeszcze pytanie. Co w takim razie z osobami, które nie są jeszcze użytkownikami Orange, a chcą dowiedzieć się na NO o ofercie? Przecież aby zadać pytanie trzeba się zarejestrować. Czy dla nowych osób jest jakiś czas przewidziany, zanim konto bez przypisanego numeru Orange zostanie usunięte?

Anonim

Nie dotyczy

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

@ketrasaArtur , dostęp rejestracyjny do forum NO możesz mieć bez usług w Orange "od ręki" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Na chwilę obecną jeszcze skrzynka MMS jak i albumy w MultiBox-ie i Bramce MMS są dostępne. Być może coś się opóźnia, więc nie od razu będzie usunięte lub stopniowo będzie zabierany dostęp.

mms_multibox.jpgmms_bramka.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Komunikat jest mało precyzyjny. Trzeba zrozumieć korpo-jezyk Orange by to dobrze zrozumieć.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Jeszcze dodam, że konta MMS i albumy w MulliBox-ie nie są jeszcze usunięte w ofercie na kartę. W abonamencie już nie mam dostępu:

mms_multibox_abonament.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

A miałeś wcześnie dostęp w abo na tym numerze?
Numer jest nadal aktywny w sieci?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Czyli można by rzec, że nie masz konta www - bo ja mam wszystko na swoim miejscu @ketrasaArtur  Emotikon: Zaskoczony


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

@Piotrekk85 numer nadal jest aktywny w sieci Orange. Kilka dni temu miałem jeszcze dostęp do MMS-ów w MultiBox-ie, ale podejrzewam, że to jest już zamknięty dostęp zgodnie z informacją, która już od dłuższego czasu jest podawana o likwidacji MMS-ów.

 

@wscieklaewka dostępu do NMO nie mam, ale jak się loguję starym sposobem, czyli loginem lub numerem telefonu, to mam dostęp do NO oraz do MultiBox-a Emotikon: Mrugający

Nie mogę tylko sprawdzić przez stronę internetową stanu konta i usług, bo jak próbuję wybrać, to przerzuca mnie na logowanie e-mailem Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Toż ja tak samo się loguję jak Ty ( czyli login i hasło takie jak w starym Orange ) w Multi Box, i mam wszystko na swoim miejscu czyli skrzynka mailowa, SMS, MM-s. Coś u Ciebie rzeczywiście nastała poważna awaria 😞