Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Od stycznia orange wygasza usługę Album MMS oraz Skrzynka MMS z Multi Boxa, które umożliwiały przechowywanie MMSów i co miesiąc 5 darmowych wysyłek na numery krajowe.

Screenshot_2019-12-20 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Wybaczcie, że wcześniej nie pisałem, ale nie byłem pewny odpowiedzi, więc musialem ją potwierdzić u osób odpowiedzialnych za Multibox.

 

Usuwac będziemy konta bez przypisanego numeru telefonu w jakiejkolwiek ofercie (także prepaid), czyli konta, które były założone dla jakiegoś numeru, który był, ale nie jest już numerem w sieci Orange.

Jeśli logujecie się do konta, i nadal macie w nim dostęp do numeru - nawet jeśli jest to numer prepaid, to konto pozostanie aktywne.

 

Po zalogowaniu się na konto, którego dotyczy komunikat i przejście na https://orange.pl/moj_orange będzie podobny komunikat do tego:

 

Na stronie https://www.orange.pl/moje_konta.phtml

zobaczycie też mniej więcej taki widok:

Czyli obok nazwy nie zobaczycie numeru telefonu do którego powiązane jest konto. O ile konto było powiązywane z innymi.

 

Wybaczcie za nieprecyzyjny komunikat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

38 ODPOW. 38

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

No nie. Ciekawe, czy Orange nie planuje usunąć całego MultiBox-a?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Dla mnie to też porażka, bo korzystałam z tych 5 bezpłatnych MMSów, jednak częściej wysyłam z multiBoxa smsy na zagraniczne komórki, więc bardziej o smsy się boje, by nie skasowali ;( multibox ma też wersję płatną, więc z tej formatki wnioskuję, że osoby, które płacą za niego dalej będą miały MMS, tak?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

@Sandrusia nie korzystałem z MultiBox płatnego, bo ten bezpłatny spełnia moje oczekiwana. Właśnie SMS-y na numery zagraniczne z MultiBox-a to świetne rozwiązanie. Liczę że jeszcze długo nam posłużą Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa


@Sandrusianapisał(-a)

Od stycznia orange wygasza usługę Album MMS oraz Skrzynka MMS z Multi Boxa, które umożliwiały przechowywanie MMSów i co miesiąc 5 darmowych wysyłek na numery krajowe.

Screenshot_2019-12-20 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png


A ten komunikat nie dotyczy czasem użytkowników Multiboxa, którzy mają tam konto nie powiązane z aktywnym numerem w Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

@Katani1 to teraz pytanie, czy użytkownik w ofercie na kartę jest traktowany jako abonent sieci Orange?

Jak w takim razie będą potraktowani użytkownicy na kartę?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

@Jarek  na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Z komunikatu wynika, że MMS-y zostaną tylko dla użytkowników oferty postpaid.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Jak nr już nie jest aktywny to działa multibox tylko dla smsów, kiedy wchodzi sie w MMS jest ERROR, że dla Twojego planu usługa nie jest dostępna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Orange wyłącza od stycznia'20 album MMS i skrzynkę MMS z MultiBOXa

Może chodzi o osoby, które np. przeniosły numer do innej sieci. Ktoś z Orange pewnie to wyjaśni.