Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Orange przywraca przelew sms!!!

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange przywraca przelew sms!!!

Miałem właśnie to na myśli o czym pisze @Jarek. Jeśli Cię @Zagee wprowadziłem w błąd to przepraszam. Ale taki jest polski język, często dwuznaczny 😜 Jestem przekonany w 99% że to środki ze Skarbonki odblokowały Ci konto, pozdrawiam 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

@Anonim Nic się nie stało, ale żeby mi to było przedostatni raz 🙂

@Jarek dzięki za rozwianie wątpliwości. W takim razie miałbym jeszcze jedną kwestię. Aby móc wykonywac przelewy SMS, jak mówi reg: "Abonenci (Przekazujący) mogą skorzystać z Usługi, jeśli po aktywacji swojego numeru wykonali kiedykolwiek choć jedno doładowanie na kwotę min. 10 zł." Teoretycznie zapis jasny, ale spytać zasze można: Czy to mogą być dwa doładowania po 5? I czy mogą to być doładowania za pkt payback?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange przywraca przelew sms!!!

Tak, jest to to samo zabezpieczenie co przy SMS-ach premium. Musi być dokonana suma doładowań na kwotę 10 zł.

Doładowania punktami Payback są traktowane jako doładowania, więc oczywiście być mogą.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

Witam , mam pytanie , nie mogę wysłać osobie pieniędzy ( 5 zł ) , z numeru zwrotnego 316 otrzymuje wiadomość 

 

Osoba ktorej chcesz przelac srodki nie jest uzytkownikiem Orange i doladowana nie sa dla niej dostepne

a na 100% ta osoba jest w sieci Oraange , ktos wie o co kaman ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Orange przywraca przelew sms!!!

@cena6
nr nie jest przypadkiem w ofercie nju mobile? - tak dopytam dla pewności Szczęśliwy robot


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

Nie , sprawdzałem nawet na wjakiejsieci pl i pisze Orange , tak samo na innych stronach.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange przywraca przelew sms!!!

njumobile to marka Orange - z tego powodu, będzie wykazywana jako właśnie Orange.

Niemniej jednak oferty njumobile i Orange są ze sobą luźno powiązane - a czasami w ogóle.
Większość promocji i usług dostępnych w Orange nie jest dostępna w nju mobile, i odwrotnie.

 

Można sprawdzić czy numer jest w Orange na kartę poprzez wybranie kodu *124*#. Jesli dostaniesz, że kod jest nieprawidłowy, sprawdź *127*1# - jeśli przyjdzie odpowiedź, że Twoja oferta to nju mobile, to już wiesz co jest przyczyną 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange przywraca przelew sms!!!

Docelowy numer musi też być numerem na kartę.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Orange przywraca przelew sms!!!

Czy nie można zmniejszyć ilości SMSów systemowych przy PRZELEW SMS? przecież to istne zasypywanie nas smsami, po otrzymaniu Przelewu przychodzi najpierw SMS flash stan konta został zwiększony, po chwili sms, że osoba zgodziła się doładować nasz nr, a następnie przychodzi trzeci sms, że Przelew na kwotę... został wykonany, stan konta to ...!

Czy nie można tego przekazać w jednym SMSie, tylko trzeba taki spam tworzyć?! Kolejną rzeczą jest to, że kiedyś PRZELEW SMS działał szybciej, po wysłaniu sms z komendą po chwili przychodził sms, by odesłać TAK a teraz na to TAK trzeba czekać z 5 minut.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Orange przywraca przelew sms!!!

W sumie to dalej nie wiem, czy przelew sms na nr z zablokowanymi wychodzącymi odblokuje(na ile?) połączenia?

Zasadniczo chodzi mi o stworzenia okienka czasowego do przeniesienia takiego nr z Orange do innej sieci, bo ZTCW nie przeniesie się nr z zablokowanymi wychodzącymi.