Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

Temat przeniesiony z Telefony i tablety do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Dobry wieczór. Pare chwil temu postanowiłam zresetować sobie swój telefon. Generalnie nigdy z PiNem nie miałam problemu, wpisywałam go automatycznie. Ale tym razem zaczęłam się zastanawiać przed wpisaniem go.. i był błędny. 3 próby minęły, musiałam więc wpisać kod PUK. Wiadomo, tego już nie pamiętałam w ogóle więc zadzwoniłam do mamy i siostry (studiuje w innym mieście) żeby poszukały mojego starteru i podały PUK. Podały kilka razy.. a ja po 7 próbach mam komunikat że kod PUK jest niepoprawny.. pytam jak to możliwe? 

Chciałam zobaczyć na stronie.. ale PUK mogę tylko sprawdzić na aplikacji, która z kolei jest tylko na telefonie, do którego się nie mogę dostać 🙂 

Ps; wiem, że jest późna pora ale to pilne bo jestem bez telefonu, a może akurat ktoś mi pomoże. 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

A nie wymieniłeś sim? Wtedy puk ulega zmianie. Jak nie masz dostępu do aplikacji czy nie zalogujesz się na www, to zadzwoń z innego numeru na infolinię 510100100

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

A nie wymieniłeś sim? Wtedy puk ulega zmianie. Jak nie masz dostępu do aplikacji czy nie zalogujesz się na www, to zadzwoń z innego numeru na infolinię 510100100

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

@hufsmoke 

Spróbuj wyjaśnić sprawę poprzez czat

https://www.orange.pl/view/kontakt


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?


@hufsmoke napisała:
Pokaż szczegóły

(...)

Chciałam zobaczyć na stronie.. ale PUK mogę tylko sprawdzić na aplikacji, która z kolei jest tylko na telefonie, do którego się nie mogę dostać 🙂 

(...)


Hejka 🙂

ja tylko do powyższego fragmentu...
PUK można podejrzeć właśnie na stronie portalu Mój Orange. Apka - o ile się orientuję - nie daje takich możliwości 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Nie mogę odblokować telefonu - zły kod PIN i PUK?

@hufsmoke czy udało Ci się odblokować telefon bazując na naszej pomocy? Jeśli tak, to oznacz proszę post, który najbardziej Ci się przysłużył. 🙂

 

 

🎀🦄🐾🤸‍♀️