Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wprowadzanie klientow w blad


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

wprowadzanie klientow w blad

Pokaż szczegóły
 

Niestety po raz pierwszy i chyba ostatni dalem sie wrobic Orange. Napisalem jak zmienic numer na stronie Orange pl i oczywiscie wyskoczylo *660*# koszt uslugi zmiany numeru 4zl.!

Z konta zabralo mi 25zl bo w tym kodzie zmien numer jest do wyboru zloty numer i zwykly numer. Ani na stronie ani w tym kodzie jest zero informacji ze ten niby zloty chociaz nie jest latwiejszy ani nic jest drozszy. Wszedzie jest informarcja ze koszt uslugi 4zl. Od 20lat bylem kloentem orange ale zrazilo mnie to ze ma infolinii nie chca pomoc, a na stronie wprowadzaja w blad.

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

wprowadzanie klientow w blad

@piteros95 a miales jakies numery do wyboru po wyslaniu tego kodu?

W regulaminie nie ma mowy o zadnym zlotym numerze

https://fs.siteor.com/gsmonline/article_attachments/attachments/57835/original/regulamin_uslugi_zmie...

 

Sprobuj na czacie skontaktowac sie z konsultantem i przdstaw mu swoj problem

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

wprowadzanie klientow w blad

wybralem pierwsza opcje (losowy numer)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

wprowadzanie klientow w blad

@piteros95 jak pisalem skontaktuj sie na czacie z konsultantem. Dowiesz sie o co chodzi. W regulaminie nie ma ani slowa o zlotym numerze i oplacie 25 zl


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

wprowadzanie klientow w blad

Jak w drugim poście pisałam - dziwna sytuacja, bo rzeczywiście nie ma nigdzie o tym informacji. Sama nie pamiętam, czy był w ogóle taki wybór jak zmieniałam numer, ale uważam, że zdecydowanie powinieneś to zareklamować. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

wprowadzanie klientow w blad

Może w systemie jest zmienione na możliwość wybrania złotego numeru lub standardowego, a regulamin nie został zmieniony na nowe warunki i cały czas widnieje opłata 4 PLN.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

wprowadzanie klientow w blad

Od pół godziny męczyłem konsultanta w tej sprawie. Wiedział o płatności 25 PLN za złoty numer. Postanowił poszukać regulaminu, ale ostatecznie się poddał. Czyli usługa jest, ale nie wiadomo do końca ile kosztuje, do puki samemu się nie sprawdzi. Kwota 4 PLN podana na stronie dotyczy tylko numerów standardowych losowo wybranych.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

wprowadzanie klientow w blad

@ketrasaArtur w takim wypadku, jeśli nie ma o tym nigdzie informacji, szczególnie w omnibooku, to powinna przysługiwać reklamacja, prawda?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

wprowadzanie klientow w blad

@SarahLynn można spróbować, podpierając się informacją na stronie. Najlepiej reklamację w tym przypadku zgłosić na czacie i jako załącznik podać adres strony i/lub screen, która podaje informacje o kosztach zmiany numeru.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

wprowadzanie klientow w blad

W takim razie @piteros95 rób screenshota i reklamuj https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu 🙂 

Edit: dzięki @byczyn_86 , na telefonie dodawanie linku to mordęga, a obcowanie z emotkami już w ogóle