Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rejestracja sms

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

rejestracja sms

2 tyg. temu przez conajmniej 3 dni brak możliwości rejestracji przez sms - awaria systemu?

Dzisiaj wysyłam smsy i z tego zarejestrowanego i z tego do zarejestrowania - moja godzina i lipa.

Idę do salonu po 3 min karta aktywna.

Czy po to jest usługa sma, żeby były z nią problemy?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

rejestracja sms

@fajera rejestracja SMS-em ma pewne ograniczenia. Osobiście przeprowadziłem testy i są następuje wyjątki, które uniemożliwiają zarejestrowanie numeru przez SMS:

  • numer na który chcesz zarejestrować SMS-em, musi być rejestrowany na dowód. Jeżeli numer był rejestrowany SMS-em, nowego nie zarejestrujesz przez SMS.
  • numer rejestrowany na osobę niepełnoletnią uniemożliwia rejestrację przez SMS.
  • maksymalnie można zarejestrować 5 numerów przez SMS.
  • rejestracja SMS dotyczy tylko numerów z oferty Orange na kartę lub abonament. Nie zarejestrujesz SMS-em jeżeli numer jest w ofercie FLEX, NJU mobile.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

rejestracja sms

@fajera  zrób zgłoszenie na czacie że nie działa usługa rejestracji przez SMS, my tu na forum niewiele poradzimy na taki problem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

rejestracja sms

@fajera rejestracja SMS-em ma pewne ograniczenia. Osobiście przeprowadziłem testy i są następuje wyjątki, które uniemożliwiają zarejestrowanie numeru przez SMS:

  • numer na który chcesz zarejestrować SMS-em, musi być rejestrowany na dowód. Jeżeli numer był rejestrowany SMS-em, nowego nie zarejestrujesz przez SMS.
  • numer rejestrowany na osobę niepełnoletnią uniemożliwia rejestrację przez SMS.
  • maksymalnie można zarejestrować 5 numerów przez SMS.
  • rejestracja SMS dotyczy tylko numerów z oferty Orange na kartę lub abonament. Nie zarejestrujesz SMS-em jeżeli numer jest w ofercie FLEX, NJU mobile.