Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiety Internetowe

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

pakiety Internetowe

Mam włączone dwa pakiety internetowe, chciałbym zmienić kolejność ich użycia, poniewaz wynika z nich że najpierw musze wykorzystać 10gb żeby móc korzystać z 5. Dodam tyle ze 10gb jest na miesiąc a 5gb na 5 dni...
wp_ss_20160917_0001.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

pakiety Internetowe

W regulaminie Elastycznego pakietu... podana jest następująca informacja

"Kolejność wykorzystywania środków na transfer danych jest następująca:  Wszelkie usługi multimedialne aktywne na koncie Abonenta;  Bonusy na transfer danych z doładowań konta;  Elastyczny Pakiet Internetowy bez limitu  Pozostałe pakiety internetowe w wersji jednorazowej;  Pozostałe pakiety internetowe w wersji cyklicznej;  Inne usługi internetowe (np. poprzednie wersje pakietów internetowych dostępnych w Orange na kartę);  Środki do wykorzystania na transfer danych w ramach Konta Promocyjnego;  Środki pochodzące z doładowań konta"

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

pakiety Internetowe

Obawiam się, że się nie da.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

pakiety Internetowe

przy pakietach zazwyczaj jest informacja w jakiej kolejności, po czy przed jakim jest dany pakiet zużywany...

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

pakiety Internetowe

tak jak pokazałem na dołączonym screen'ie z aplikacji Mój Orange widzę kiedy to się kończy, chodzi mi o zmianę priorytetu pakietów. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie takowej opcji.

Anonim

Nie dotyczy

pakiety Internetowe

Nie ma takiej możliwości, pakiet z promocji BONUS 10 GB jest wykorzystywany jako pierwszy. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

pakiety Internetowe

W regulaminie Elastycznego pakietu... podana jest następująca informacja

"Kolejność wykorzystywania środków na transfer danych jest następująca:  Wszelkie usługi multimedialne aktywne na koncie Abonenta;  Bonusy na transfer danych z doładowań konta;  Elastyczny Pakiet Internetowy bez limitu  Pozostałe pakiety internetowe w wersji jednorazowej;  Pozostałe pakiety internetowe w wersji cyklicznej;  Inne usługi internetowe (np. poprzednie wersje pakietów internetowych dostępnych w Orange na kartę);  Środki do wykorzystania na transfer danych w ramach Konta Promocyjnego;  Środki pochodzące z doładowań konta"