Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kod PUK

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

kod PUK

Witam niech mi ktos doradzi co robic w mojej beznadziejnej sytuacji. Potrzebuje kod PUK, jestem za granica nie mam jak zadzwonic na obsluge klienta:( da sie to zalatwic jakos online?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

kod PUK

Z tagów wynika, że posiadasz ofertę na kartę. W ofercie na kartę, nie ma kodu abonenckiego.

 

Czy Twój numer był kiedyś w ofercie abonamentowej, szczególnie firmowej, albo jest/był zarejestrowany na firmę? Albo masz może inny numer firmowy?

 

Od poniedziałku do piątku od 7 do 21:30 (teraz już raczej nie zdążysz), PUK i wiele innych spraw załatwisz na czacie...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kod PUK

@slimek16

A to co napisali na stronie Orange??

Po zalogowaniu się do konta na Mój Orange można uzyskać dostęp ustanowienia kodu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

kod PUK

Możesz napisać na BOK@ORANGE.PL, do Biura Obsługi Klienta z prośbą o podanie nr PUK, podaj swoje dane w mailu aby uwiarygodnić iż ty to ty oraz kod abonencki ,lub w aplikacji mój Orange powinien on być.

 

Pozdrawiam,

Adrian


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

kod PUK

w aplikacji moj orange jesli chce wejsc na swoje dan osobowe i cos zmienic lub m,in zobaczyc swoj kod to wyskakuje informacja > dostep do strony zabezpieczony kodem, kliknij na ponizszy przycisk aby przejsc dalej,klikam i wraz to samo znowu informacja o zabezpieczeniu kodem a nawet nie ma okienka zeby ten kod wpisac.

 

Adrian skad mam wziasc nr abonencki na odwrocie karty mam jakis 15 cyfrowy kod a pod spodem 4 cyfrowy - to pewnie byl moj pin ale teraz juz nie wazne bo musze miec kod PUK.

Chce wyslac e-mail do BOK z moim nr tel i ze skanem dowodu ale tez potrzebuje nr abonencki


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kod PUK

@slimek16 czasami problem jest w przeglądarce... warto spróbować na innej. Niekiedy "psocą" też skrypty Java ... 

Sprawdziłbym też, czy nie chodzi o "kod abonencki" ... masz ustanowiony? Ustanowienie/odzyskanie też przez stronę zarządzania na Mój Orange = po zalogowaniu.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

kod PUK

Z tagów wynika, że posiadasz ofertę na kartę. W ofercie na kartę, nie ma kodu abonenckiego.

 

Czy Twój numer był kiedyś w ofercie abonamentowej, szczególnie firmowej, albo jest/był zarejestrowany na firmę? Albo masz może inny numer firmowy?

 

Od poniedziałku do piątku od 7 do 21:30 (teraz już raczej nie zdążysz), PUK i wiele innych spraw załatwisz na czacie...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

kod PUK

nie byl nigdy w abonamencie i nie rejestrowalem na firme. Jarek pisalem tam jakos godzine temu ale po wyslaniu pytania wyskoczylo okienko ze do 14 dni moze trwac odpowiedz, no zobaczymy. A da sie jakos zobaczyc czy ktos prubowal sie dodzwonic na ten nr lub sms? 

dziekuje wam wszystkim ze staracie mi sie pomoc  w mojej beznadziejnej sytuacji ale znalazlem dwa wyjscia:  machnac reka na ten nr i kupic nowy jak bede w pl (po 7 latach troche ciezko,) albo z niemieckiej karty dzwonic na obsluge klienta ale domyslam sie ze zanim dodzwonie sie do BOK minie 20-30min i predzej mi euro sie na koncie skonczy zanim ktos odbierze:D


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kod PUK


Jarek napisał(-a):

Z tagów wynika, że posiadasz ofertę na kartę. W ofercie na kartę, nie ma kodu abonenckiego.

 

Czy Twój numer był kiedyś w ofercie abonamentowej, szczególnie firmowej, albo jest/był zarejestrowany na firmę? Albo masz może inny numer firmowy?

 

Od poniedziałku do piątku od 7 do 21:30 (teraz już raczej nie zdążysz), PUK i wiele innych spraw załatwisz na czacie...


@Jarek, czy numer był kiedyś zarejestrowany... obecny użytkownik może nie wiedzieć, nie zna historii numeru, przecież czasami numery są, po jakimś okresie, włączane do puli numerów przyznawanych nowym klientom... prawda ? Ale aż taka historia nie powinna mieć wpływu na aktualny status numeru w bazie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

kod PUK

ok, zobaczymy co odpisza na email ,tylko  kontakt  z BOK moze mi pomoc albo najwyzej zadzwonie z niemieckiego numeru moze uda sie dodzwonic,dzieki za odpowiedzi


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

kod PUK


Misiek62 napisał(-a):

Jarek napisał(-a):

Z tagów wynika, że posiadasz ofertę na kartę. W ofercie na kartę, nie ma kodu abonenckiego.

 

Czy Twój numer był kiedyś w ofercie abonamentowej, szczególnie firmowej, albo jest/był zarejestrowany na firmę? Albo masz może inny numer firmowy?

 

Od poniedziałku do piątku od 7 do 21:30 (teraz już raczej nie zdążysz), PUK i wiele innych spraw załatwisz na czacie...


@Jarek, czy numer był kiedyś zarejestrowany... obecny użytkownik może nie wiedzieć, nie zna historii numeru, przecież czasami numery są, po jakimś okresie, włączane do puli numerów przyznawanych nowym klientom... prawda ? Ale aż taka historia nie powinna mieć wpływu na aktualny status numeru w bazie.


Nie, jeśli numer trafia do puli numerów, to jego historia się już nie liczy.

Wspomniany przez @slimek16 problem zwykle może się zdarzyć po migracji z oferty firmowej (rzadziej abonamentowej) na kartę.

 

@slimek16, wejdź na czata, nie pisz zgłoszenia 🙂 Pracownicy czata postarają się sprawdzić, i jeśli to możliwe, rozwiązać problem od ręki - przy czym jeżeli powodem jest to, czego się spodziewam, to po usunięciu tego problemu, może on jeszcze jakiś czas występować.