Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie wiem czy coś to zależy od Ciebie. Testowałem na kilku różnych mailach (konto stare mój Orange, konto nowe mój orange, konto bm.pl, konto bez niczego). Na żadnym rejestracja się nie kończy po link weryfikacyjny nie działa

@Piotrekk85  i @Tomkik , może coś wykonujecie nie tak?
Pkt. 7. Doładowanie może zostać wykorzystane na usługi telekomunikacyjne, zgodnie z zasadami określonymi pomiędzy Użytkownikiem, a Operatorem. Szczegóły dotyczące warunków świadczenia usług przez Operatorów określone są w umowach, regulaminach i cennikach tych Operatorów.
I § X – Obowiązywanie i odstąpienie od Umowy
1. Umowa o świadczenie Usługi Doładowania zawierana i rozwiązywana jest za pośrednictwem Serwisu, poprzez akceptację Regulaminu i zamówienie Usługi Doładowania. 2. Umowa zawierana jest na czas określony obejmujący realizację pojedynczej Usługi Doładowania. Każdorazowe skorzystanie z Usługi Doładowań wymaga akceptacji niniejszego Regulaminu (Regulamin świadczenia usługi natychmiastowych doładowań telefonów komórkowych w serwisie https://doladowania.orange.pl )
U mnie poszło migiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy
https://doladowania.orange.pl/user/register i po zaakceptowaniu regulaminu oraz wypełnieniu formularza, otrzymałem link aktywacyjny (w ofertach, a nie główne czy spam), po czym otwarła mi się droga https://doladowania.orange.pl/#stage1 doładowań.

1 podziękowanie.PNG2zasileniabm.PNG3serwis doladowan.PNG4druga cz.linka.PNG5doładowania.PNG

Masz aktualną wersję Google Chrome?
Wersja 75.0.3770.142 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Spróbuj zalogować się na te dane, które wpisałeś. Doładować konto można i bez konta, chodzi o zalogowanie się, by zapisać kartę dla szybszego doładowania w przyszłości.

Anonim

Nie dotyczy

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

@Tomkik , jak chcesz, zrobię Ci prezent...bo ja nie mam nikogo do doładowań, więc nie bardzo mi się chce sprawdzać Emotikon: Bardzo szczęśliwy Swojego z abonamentu przecież nie wpiszę, no nie? Aha! I wchodzę w ten drugi krok z aktywacyjnego linka (póki co). To co, testujemy? Ale teraz idę na kawusię Emotikon: Bardzo szczęśliwy Potem tak!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

@Anonim Chodzi tylko o to, by spróbować się zalogować danymi podanymi przy rejestracji, czy się uda 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Dostałem właśnie smsa "Rozwiązujemy zgłoszenie. Wyślemy odpowiedź do 2019-07-22 09:00:00. Przepraszamy za opóźnienie. Orange. Nr zgłoszenia: XXXXXX".

Może w końcu coś się w tej sprawie ruszy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta


@Tomkiknapisał(-a)

@Anonim Chodzi tylko o to, by spróbować się zalogować danymi podanymi przy rejestracji, czy się uda 🙂


@Tomkik , no właśnie ja prawdopodobnie mogę, ale wpisując własne numery, one są odrzucane. Widocznie muszą to być takie na kartę, ponieważ widzę "drogę" dalej. Najważniejsze, że Twój problem jest w trakcie rozwiązywania.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Jak można się spodziewać, do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi Emotikon: sfrustrowany Niby niewielki problem, ale takie traktowanie nowego klienta nie daje dobrego wrażenia. Żenada.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

@Tomkik  rzeczywiście przykra sprawa - zgłoś to na czacie

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Nie wiem czy udało Ci się rozwiązać sprawę, ale podobno dziś jest oficjalna premiera kont w serwisie doladowania.orange.pl

Jeśli nowa rejestracja nie jest możliwa bo mail jest zajęty, uzyj opcji przypomnienie hasla przy logowaniu. Przed chwilą testowałem u siebie i działa.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

doladowania.orange.pl - nie mogę aktywować konta

Do tej pory nikt z Orange mi nie odpowiedział, ale Twój sposób zadziałał, dzięki 🙂