Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Skarbonka "w parze"

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

[archiwum] Skarbonka "w parze"

Cześć.

Numery A i B zbierają środki w skarbonce "w parze". Numer B wyłącza usługę Skarbonki, całość środków zostaje w Skarbonce u A. Pytania:

1) czy B zaraz potem może ponownie włączyć Skarbonkę? Jeśli tak, to rozumiem, że nie wraca "do pary" z A, tylko ma swoją własną skarbonkę od zera?

2) czy A zaraz potem może dołączyć do pary inny numer C i tym samym, czy w ten sposób jest możliwość zmiany numeru do zbierania środków w parze?

3) czy możliwy jest powrót do wcześniejszej pary. Numer A zbiera kilka miesięcy z B, potem B się "wyłącza", więc A zbiera z C a po jakimś czasie C się "wyłącza", a A zbiera ponownie z B.

4) czy są jakieś limity co do "operacji" opisanych powyżej.

Regulamin tego nie reguluje, więc wolę zapytać przed sprawdzeniem tego doświadczalnie.

 

I pytanie z innej beczki:

Doładowanie czyjegoś numeru usługą "Dzięki Tobie". Osoba, której doładowujemy numer korzysta normalnie z wszystkich "przywilejów" związanych z doładowaniem, tak jakby sama to zrobiła np.kodem ze zdrapki? Np. doładowanie 200 zł - osoba, której doładowuję numer dostaje 230 zł plus 5/10% na Skarbonkę (zależnie od stażu)?

 

Dzięki za odp. Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[archiwum] Skarbonka "w parze"

Co do 1-4 nie testowałem w praniu, ale wg regulaminu Skarbonki wszystko powinno być wykonalne. Musisz też pamiętać, że nadrzędnym jest ogólny regulamin Orange który reguluje kwestię ew. nadużyć. Warto też pamiętać, że wszystkie zlecenia realizowane są do 24h, więc jak chcesz mieszać do szybko, czasem może być problem.

Może @Jarek Ci potwierdzi na 100 %.

Co do doładowania przez usługę "Dzięki Tobie" - musisz sprawdzać regulaminy promocji. Skarbonka się dodaje bo nie ma wykluczeń. Również bonus 30 zł. A inne - to musisz sprawdzić lub podać o które chodzi.

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[archiwum] Skarbonka "w parze"

Co do 1-4 nie testowałem w praniu, ale wg regulaminu Skarbonki wszystko powinno być wykonalne. Musisz też pamiętać, że nadrzędnym jest ogólny regulamin Orange który reguluje kwestię ew. nadużyć. Warto też pamiętać, że wszystkie zlecenia realizowane są do 24h, więc jak chcesz mieszać do szybko, czasem może być problem.

Może @Jarek Ci potwierdzi na 100 %.

Co do doładowania przez usługę "Dzięki Tobie" - musisz sprawdzać regulaminy promocji. Skarbonka się dodaje bo nie ma wykluczeń. Również bonus 30 zł. A inne - to musisz sprawdzić lub podać o które chodzi.

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Skarbonka "w parze"

Na odpowiedź dot.moich pytań 1-4 się nie doczekałem, więc pozostaje mi sprawdzić to samemu, natomiast co do ostatniego pytania, to potwierdza się to co napisał @Piotrekk85, a więc bonusowe 30 zł przy doładowaniu 200 zł się nalicza, skarbonka się nalicza, bonus internetowy w taryfie Orange Free za doładowanie również. Osoba wysyłająca doładowanie dostaje potwierdzenie SMSem jakiemu numerowi tel. i w jakiej kwocie doładowaliśmy konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skarbonka "w parze"

To daj nam znać jak testy pójdą.
Zapomniałem jeszcze o jednym napisać, ale pewnie to wiesz z regulaminu. W skarbonce można mieć max 200 zł.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Skarbonka "w parze"

Acha, Orange chyba nieco ruszyło drążony temat przeliczania środków na dane i nazywania ich pakietem oraz sumowania tych "danych ze środków" razem z np.bonusowymi wynikającymi z doładowania, bo teraz po użyciu kodu *101*01# mam info w postaci "Pozostało Ci XXX darmowych MB z bonusu na start ważnych do YYY oraz XXX MB w ramach kwoty na koncie głównym ważnych do YYY" i powiem szczerze, że taki zapis bardzo mi się podoba, jest czytelny i jednoznaczny (jestem przekonany, że nie tak wyglądał kilka tygodni temu). Ciekawe jak to wygląda w MO w przeglądarce, bo doładowywałem chwilę temu i jeszcze mi się nie zaktualizowało. Ale brawo, postęp jest 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Skarbonka "w parze"

Cześć @Zagee Szczęśliwy mężczyzna

super, że się podzieliłeś tymi spostrzeżeniami na forum naszej społeczności! Kot pokazuje język. Czekamy na wyniki Twoich testów Emotikon: Szczęśliwy.

No i oczywiście nieskromnie prosimy, byś na sam koniec oznaczył wpis │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu łatwiej będzie go w przyszłości innym odnaleźć.