Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmniejszenie się GB w transferze danych

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmniejszenie się GB w transferze danych

Witam, dotychczas używałam oferty rozmowy i sms bez limitu + pakiet danych. Uzbierałam już około 236 GB. Niestety gdy dziś zajrzałam do aplikacji mój orange zobaczyłam, że z mojego transferu zostało tylko 29 GB. Nie miałam nawet gdzie wykorzystać aż tylu GB w tak krótkim czasie. Czy wie ktoś może o co chodzi? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zmniejszenie się GB w transferze danych

Można to wyjaśnić poprzez czat czy telefon, aplikacja pokazuje wykorzystanie GB, ale bywa poślizg z aktualizacją danych, na forum NO, niestety nie wnikniemy co się stało z twoimi GB @Zuzia02 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Zmniejszenie się GB w transferze danych

Można to wyjaśnić poprzez czat czy telefon, aplikacja pokazuje wykorzystanie GB, ale bywa poślizg z aktualizacją danych, na forum NO, niestety nie wnikniemy co się stało z twoimi GB @Zuzia02 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmniejszenie się GB w transferze danych

Napisz na czacie lub zadzwoń na infolinię - sprawdzą od zaplecza.

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zmniejszenie się GB w transferze danych

@Zuzia02, czy sprawa została wyjaśniona? Jakiś SMS w tej sprawie może nie przyszedł? Któraś z powyższych odpowiedzi naprowadziła do rozwiązania problemu? Jeżeli tak, to śmiało oznacz jako rozwiązanie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Zmniejszenie się GB w transferze danych

U mnie też coś dziwnego się dzieje. Nazbierałam ponad 300 GB. od 3 tygodni trochę z tego wykorzystuję. Na ogół idzie paczkami po 0.10 MB a raptem raz na kilka dni znika 20 - 30 GB i to w czasie gdy prawie nie używam. Przynajmniej tak to widać na mój orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmniejszenie się GB w transferze danych

A licznik w telefonie co pokazuje?