Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Proszę zatem o znalezienie miejsca gdzie taki komunikat pojawił się odpowiednio wcześniej... Jeśli było zapisane, że obowiązuje do odwołania  to trzeba było gdzieś to opublikować... a jak to jest zmiana promocji to należało poinformować wszystkich korzystających o tych zmianach... niedopatrzenie lub celowe działanie Orange... 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Zgadzam się z przedmówcą... informowanie o zmianach regulaminów winno być czynione w sposób "skuteczny" co oznacza infromację wybranym kanałem przekazywania takich informacji. Jeśli ktoś ma ten kanał ustalony na email - musi go dostać, ale jeśli pocztą papierową to listem poleconym.

Pozostaje tylko pytanie czy w przypadku Promocji tzw. "do odwołania" - trzeba ją odwoływać czy zastępować nową... oraz czy w tym przypadku informacja o zmianie nie powinna być podana wcześniej*?

*choćby dlatego, by klient który zdecydował się zakupić starter i zacząć korzystać z tej usługi mógł zrobić to tylko z powodu tej Promocji i wszedł do sieci na dzień przed dokonaniem się tej zmiany.

P.S.

Zdaję sobie sprawę, że nasze gdybania nie mają jednak żadnego znaczenia, bo ten który się poczuł oszukany (jak ten przykład wyżej) to złoży reklamację, a Orange ze względu na "dobro przyszłej współpracy" z nowym klientem ją uzna. Co jednak z tymi co jednak korzystali z - jak to nazywacie - "rezerwowego" neta i nagle dostają obuchem tą zmianą?

Podejrzewam, że Orange zdaje sobie z tego sprawę i uważa, że nie straci wielu klientów, bo potrzeby na net są większe niż moje 750MB/mc - no cóż ja jednak będę rozglądał się w marcu za czymś innym i mam nadzieję, że na podsumowaniu roku migrowanych numerów w prepaid będzie lekki szok dla Orange ile stracili przez tak nieprzymyślaną zmianę (mam tu na myśli stałych klientów jak ja [502] i których potrzeby na net mobilny na prawdę jest niewielki). 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Jeśli komuś zależy na internecie na rok (ale nie na dłużej), został bonus za MNP ważny rok, łączący się z bonusem za doładowania w OFnK. Przynajmniej wg stanu na wczoraj 😛

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

na odwoływanie promocji czy zmiany regulaminów są konkretne akty prawne, ale mało kto podejmie się walki z Orange, a nawet jeśli dojdzie do najwyższych instytucji to i tak kara wpisze się "w koszty" operatora. Przykład taki: ładowałem mamie co roku konto za 100zł, mama dostawała bonus i korzystała z internetu (na jej potrzeby taki pakiet starczał), ja przelewałem sobie te 100zł i  wykorzystywałem na inne usługi... zmieniając zasady KWR dwa numery i stówka rocznie nie będzie już dla Orange, a kogoś innego kto da jakieś podobne warunki... rynek nie lubi dziur więc pewnie któryś operator zwęszy interes po Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

Co to MNP ? Jestem nowy w Orange i jeszcze nie wszystkie oferty zrozumiałem 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

MNP to przeniesienie numeru z innej sieci.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

To ja jestem w takiej sytuacji 🙂 Czyli , że jak ? Jak teraz dostałem karte SIM i numer ma być na nią przeniesiony 31 Lipca to po przeniesieniu doładowuję konto za 200 zł i mam 1410GB na rok ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Tu masz pełny regulamin promocji http://1410gb.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

Ok dzięki 🙂 Tyle, że w tym regulaminie nic nie ma o tym , że bonus przedłuży się o rok w przypadku osób które przenoszą numer z innej sieci. No chyba , że ja jestem ślepy 🙂 Ale dobra , nie ważne. Przekonam się na własnej skórze 🙂 Nawet jeśli zadziała na 155 dni to i tak warto 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Nie masz tam przedłużenia o rok. Na start masz 2GB na rok. On się łączy z bonusem za doładowanie w OFnK. Więc rok masz, ale tylko rok.