Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Że bonus nie będzie się przedłużał na rok? To jakaś kpina! Zaraz się wezmę za przeniesienie numeru, ja chcę Internet na rok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

A gdzieś indziej masz tyle samo internetu na rok?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

A gdzie w Orange na kartę jest miejsce dla klientów, którzy nie patrzą na "tyle internetu" a jednak na długość jego ważności ??

Wcześniej była roczna ważność na internet - a teraz ?? Trzeba było zostawić taryfę SMART z mniejszym bonusem i internetem ważnym rok...

Pomyślcie o tym - daje jeszcze troszkę czasu, ale już myślę o przejściu do konkurencji, która jednak znalazła taryfę gdzie za 25zł dostaje 6GB i ważne one są bez ograniczeń, do wykorzystania.

Zapewne o tym chciał dać do zrozumienia, Twój przedmówca, kolego Piotrekk85.

...w pełni się z tym zgadzam - moim zdaniem Orange PREPAID straci jeszcze bardzo wielu klientów, bo nie sztuką jest dać X GB do wykorzystania, które przepadną np po 90dniach (50zł) o ile nie poświęcę kolejnych środków na doładowania. Przeznaczając 50zł otrzymuje obecnie maksymalnie 90dni + 4 pakiety po 2GB za 12zł (czyli 120dni) => w sumie 210dni za 50zł - moim zdaniem bardzo drogo dla użytkownika, który zużywa np średnio jakieś 800MB/mc.
Osobne pakietu netu, poza bonusem to może i inny temat, ale to jakaś pomyłka - dwa takie?? 5zł / 500MB i 12/2GB - przykrość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Promocje mają to do siebie, że nie są wieczne. Orange ma też drugą markę czyli nju i tam przeliczniki są bardziej korzystne i jest promocja "powieki". Ponadto jeśli ktoś poszukuje pakietu na tylko na rok to została promocja po mnp (wystarczy przenieść numer i wrócić). Liczba klientów prepaid spada na łeb na szyję ale to skutek rejestracji kart sim i rocznej ważności starterów, dopiero rok 2019 będzie miarodajny.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Free na kartę

Ciekawe dlaczego liczba klientów Pre-Paid spada, jak oferta jest lepsza Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Wymóg rejestracji. Kiedyś mogłeś sobie kupić starter i używać. Startery były ważne 13 miesięcy. A od lutego 2017 już tak dobrze nie ma.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Free na kartę

@Piotrekk85, to zapewne główny powód, ale i tak taniej niż w Abonamencie. Dodam jeszcze o silnym nacisku sprzedawców i konsultantów na Abonamenty... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

No nie wiem. Oferta na kartę jest dobra w mieście. Na wsiach coraz mniej punktów z doładowaniami a nie każdy ma możliwość doładowania przez internet.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Free na kartę

Na wsiach, to powoli bez neta nie da rady Emotikon: Szczęśliwy  Spore środki na reklamy na Pre-paid. Dziś jadąc przez Katowice, to na przystankach Reklamy 100zł na START. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w Orange Free na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
No nie wiem. Oferta na kartę jest dobra w mieście. Na wsiach coraz mniej punktów z doładowaniami a nie każdy ma możliwość doładowania przez internet.

Co ma piernik do wiatraka??? To abonament opłacić na wsiach jest wygodniej? Ciekawe gdzie; u sołtysa?... 😛

W temacie pre-paidów orange traci, bo ma gorszą ofertę i tyle w temacie...