Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w Orange Free na kartę


erykamaja napisał(-a):

Proszę o info do kiedy po zmianie regulaminu będę mógł korzystać z z bonusu Grunwald???


*101*01# 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Czyli do 28 maja 2019r? sceen w załaczniku


konto.PNG

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w Orange Free na kartę

Jeśli tak się to pokazuje, to jak najbardziej! Ps. jak to możliwe??? 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

@erykamaja: nie korzystałeś z kumulacji ważności?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę


erykamaja napisał(-a):

Czyli do 28 maja 2019r? sceen w załaczniku


Zmiana regulaminu Ciebie nie dotyczy. Do 17.06, konto ważne rok wydłużalo ważność bonusu, tym samym, nie skrócimy Ci ważności, tylko dlatego, że w międzyczasie zmieniliśmy regulamin. Odwołanie (lub zmiana) promocji nie wpływa na prawa uzyskane przed jej wprowadzeniem.

 

Wszyscy, którzy mają bonus ważny 12 miesięcy z uwagi na konto ważne rok, mogą spać spokojnie. Szczerze wątpię też, abyśmy zdecydowali się na skrócenie ważności bonusu osobom, które uzyskały ją w wyniku wyzyskania błędu systemowego związanego z kumulacją okresu ważności konta (dla dociekliwych - błąd już nie występuje) 🙂

Jeżeli skorzytałeś z tej metody samodzielnie, to pragnę jedynie pogratulować umiejętności wyszukiwania informacji - zdaje się, że ta instrukcja pojawiła się tylko na portalach branżowych 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Zgadza sie. Najpierw RWK,potem doładowanie za 30zł,następnie kod 200 zł na nr 80400 kumulacja ważności.Tak sam z tego skorzystałem nikt mi nie pomagał.Szczęście po prostu.Wróciłem 2 dni temu z urlopu no i zmiana reg.sie dowiaduje. Doładowałem za 5 zl na próbe czy kumulacja dalej działa,niestety faktycznie nie. Szkoda że przed urlopem nie doładowałem 2 razy po 200 zeta,pzdr


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Chyba nie takiej odpowiedzi oczekiwał.

 

Robi się problem bo ludzie korzystają z pakietów powoli i przedłużają konto to trzeba w końcu było coś wymyślić żeby im to za rok zabrać, chyba że zapłacą za kolejny pakiet. Jeszcze rok i podziękujemy firmie Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Ja jestem zadowolony,pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

Dziś mój numer został przeniesiony do Orange i po doładowaniu konta oraz wykupieniu pakietu za 28 zł czyli nielimitowane rozmowy i smsy + 8gb dla przenoszących numer na koncie zastała mnie niespodzianka 🙂 zamiast 8 gb dostałem 35gb. W rozmowie na chacie konsultantka potwierdziła, że dziś zmienił się regulamin. Tak, więc osoby przenoszące numer za 30 zł mają 50gb (35gb za pakiet za 28zł i 15gb za doładowanie konta za 30zł) internetu 🙂  w załączniku screen 🙂 


Bez tytułu i danych osobowych2.jpg

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Tak, właśnie przygotowuje w tej sprawie wątek 🙂

Będzie 35 GB w ofercie dla przenoszących i do 20 GB dla starych użytkowników 🙂