Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


adamkorman1 napisał(-a):

Ok dzięki 🙂 Tyle, że w tym regulaminie nic nie ma o tym , że bonus przedłuży się o rok w przypadku osób które przenoszą numer z innej sieci. No chyba , że ja jestem ślepy 🙂 Ale dobra , nie ważne. Przekonam się na własnej skórze 🙂 Nawet jeśli zadziała na 155 dni to i tak warto 🙂 


 Pamiętaj, że za doładowanie przez stronę Orange za 200 zł. dostaniesz gratis  30 zł. Jest też usługa Skarbonka, ale dla abonentów ze stażem w sieci ponad 31 dni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Głupio spytam: co autor miał na myśli?

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

2017.07.26_08h23m18s_001.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):

Głupio spytam: co autor miał na myśli?

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

2017.07.26_08h23m18s_001.png


Ale że kod nie teges, czy coś się zmieniło w interesującej mnie ofercie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Właśnie nie wiem. U mnie kod nie działa. A może jakieś kolejne zmiany?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):
Właśnie nie wiem. U mnie kod nie działa. A może jakieś kolejne zmiany?

Kod właśnie jakiś dziwny. Obserwując poczynania operatora, następnym krokiem może być kolejna likwidacja usługi przelew sms, tłumaczona tzw. fraudem. Obym się mylił...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Przelew sms jest mało atrakcyjny. Teraz MNP jest atrakcyjne, ale nie wiem na ile sprzedawcy allegro by zarobić zaczną przenosić numery.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):
Przelew sms jest mało atrakcyjny. Teraz MNP jest atrakcyjne, ale nie wiem na ile sprzedawcy allegro by zarobić zaczną przenosić numery.

Mam kilka numerów prapaid w rodzinie. Grunwald wykorzystuję na laptopie, nadwyżki z konta głownego przelewam na inne rodzinne numery, które są normalnie wykorzystywane. Nie handluję bonusami, to jest "fraud" ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Czy to jest zgodne z prawem?

Na początku lipca doładowuje konto za 200 zł i dostaje 1410 GB. Limit wprawdzie jest na pięć miesięcy, ale dzięki „konto ważne przez rok” można ten termin ciągle przesuwać. Takie zapewnienie dostaje na infolinii.

Dzisiaj (przez przypadek, bo orange nie raczył poinformować klientów o zmianach) dowiaduje się, że 18 lipca orange zmienił regulamin i wykorzystanie opcji „konto ważne przez rok” nie dotyczy bonusów, czyli mam kilka miesięcy na wykorzystanie 1410 GB.

Przecież to powoduje, że jest to inny produkt niż ten na który zdecydowałem się na początku lipca. Z pewnością nie doładowywałbym karty kwotą 200 zł (nie wiem czy w ogóle przeszedłbym do orange free), gdybym wiedział, że 1410 GB muszę wykorzystać w ciągu kilku miesięcy. Konsultantka na infolinii przekonywała, że wystarczy przedłużać ważność konta, a internet może wystarczyć na wiele lat.

Nie wydaje mi się, że orange może sobie zmieniać dowolnie warunki tylko dlatego, że zastrzegł możliwość zmiany regulaminu. Bonusy są części oferty. Nie można najpierw opowiadać klientom o zaletach połączenia bonusów a po dwóch tygodniach po cichu zmieniać reguły i w konsekwencji wartość oferowanego produktu.

Informacja o takiej zmianie powinna być klientowi dostarczona (a tu nie było nawet smsa, że coś się zmienia) i klient powinien (w określonym terminie) mieć możliwość rezygnacji z tak zmienionej usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Jeśli czujesz jakąś stratę, złóż reklamację np. przez mój Orange.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Proszę o info do kiedy po zmianie regulaminu będę mógł korzystać z z bonusu Grunwald???


konto.PNG