Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Po pierwszę, za 5zł dostaję nie dużo, muszę rejestrować kolejną kartę.

Po drugie wolę doładować za 50zł, dostać 25GB i przedłużać je dopóki mi się nie skończą środki. Zawsze mam jeszcze rezerwę wrazie czego aby z tych 50zł zakupić sobie pakiet.

Tak jak pisałem wcześniej. Nie twierdzę, że ta oferta całkowicei straciła na atrakcyjności. Twierdzę tylko, że dla kogoś kto chce mieć dużo GB w razie czego na bardzo długo przestała mieć rację bytu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Kret_1 napisał(-a):

Po pierwszę, za 5zł dostaję nie dużo, muszę rejestrować kolejną kartę.

Po drugie wolę doładować za 50zł, dostać 25GB i przedłużać je dopóki mi się nie skończą środki. Zawsze mam jeszcze rezerwę wrazie czego aby z tych 50zł zakupić sobie pakiet.

Tak jak pisałem wcześniej. Nie twierdzę, że ta oferta całkowicei straciła na atrakcyjności. Twierdzę tylko, że dla kogoś kto chce mieć dużo GB w razie czego na bardzo długo przestała mieć rację bytu.


No i o to chodzi. Znajdziesz lepszą ofertę, daj znać 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Play OdNOWA. Kupujesz pakiet, którego ważność określa nie czas, ale liczba GB 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Ale w tej ofercie masz mniej GB w przeliczeniu na 1 zł. I dwa złote za brak płatnej aktywności.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Ale za aktywność uważa się wykorzystanie choćby 1 bajta z pakietu w 30 dni 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

oj play nawet nie ma taryfikacji w bajtach 😉 jak ktoś mało korzysta ma pakiet dzienny lub elastyczny

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Bez żartów, pakiet elastyczny kosztuje mnie rocznie 365zł. W Play odNowa za 25zł kupuje 6GB na lata.

Tu chodzi o to, żeby mieć pakiet, który można darmo przedłużać w nieskończoność. A nie płacić za przedłużanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Jeśli rzeczywiście chcesz korzystać z 6gb na rok, to daje 16 MB. Dziś to nic. Poza enigmatyczną świadomością, że nic nie przepada.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

To jest net rezerwowy, czyli taki, który ma być w razie czego, na codzień nie używany.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Witam.czy ktoś wie jak wytłumaczyć sytuację związana z brakiem możliwości otwierania stron internetowych , pomimo ważnego pakietu ponad 20gb i ważności 360 dni ? Do dzisiejszego poranka wszystko smigalo od ok godz 12 wpisuje dane słowo w wyszukiwarkę zostaje ono odnalezione ale po kliknięciu w jakiegokolwiek linka strona się nie otwiera.nigdy tak nie miałem.dodam że przez Wi-Fi wszystko śmiga. Czy to może mieć związek ze zmianami orange nt nowego regulaminu bonusów w ramach OFNK?Kto pomoże?:)