Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Cześć 🙂

 

Od dziś, następują duże zmiany w ofercie Internet za darmo, tj. bonusu za doładowania w Orange Free na kartę.

 

1: Po wykorzystaniu bonusu przed upływem jego ważności, do końca tejże będzie obowiązywał lejek do 64 kb/s. Nie będzie już pobieranych opłat.

2: Bonus będzie przyznawany wyłącznie na okres zgodny z tabelką. Konto ważne Rok nie wydłuża już wazności bonusu.

Wysokość i okres ważności bonusów za doładowanie w Orange Free na kartęWysokość i okres ważności bonusów za doładowanie w Orange Free na kartę

 Bonus 1410 GB obowiązuje do doładowań dokonanych do 31.08.2017 r. Od 1.09, będzie przyznawane 100 GB

 

Nowy regulamin usługi KONTO WAŻNE ROK

Nowy regulamin promocji INTERNET ZA DARMO

Nowy regulamin promocji doładowania za 200 zł - od 18.07 do 31.08

108 ODPOW. 108

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

A masz nowy reg. promocji internet za darmo?

Edit: kto pisze te regulaminy RWK? prawnie nie ma definicji konta głównego więc nie ma czego wydłużać.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Zaktualizowałem pierwszy post 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Jarek napisał(-a):

Cześć 🙂

 

Od dziś, następują duże zmiany w ofercie Internet za darmo, tj. bonusu za doładowania w Orange Free na kartę.

 

1: Po wykorzystaniu bonusu przed upływem jego ważności, do końca tejże będzie obowiązywał lejek do 64 kb/s. Nie będzie już pobieranych opłat.

2: Bonus będzie przyznawany wyłącznie na okres zgodny z tabelką. Konto ważne Rok nie wydłuża już wazności bonusu.

Wysokość i okres ważności bonusów za doładowanie w Orange Free na kartęWysokość i okres ważności bonusów za doładowanie w Orange Free na kartę

 Bonus 1410 GB obowiązuje do doładowań dokonanych do 31.08.2017 r. Od 1.09, będzie przyznawane 100 GB

 

Nowy regulamin usługi KONTO WAŻNE ROK


Przypuszczałem, że tak będzie. Rozumiem, że jeśli przedłużyłem KWR wcześniej, ważność bonusu pozostanie aktualna ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Zmiany nie powinny dotyczyć osób, które wcześniej dokonały doładowania 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Jarek napisał(-a):

Zmiany nie powinny dotyczyć osób, które wcześniej dokonały doładowania 🙂

 


Nie dowidzę chyba, gdzie w nowych regulaminach jest zapis o nie przedłużeniu ważności bonusu przez KWR ? Chyba, że w starych reg. był taki zapis, a teraz jego brak o tym decyduje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Mały plus jest taki, że ktoś w OFnK rozdzielił chyba przegródki. Bo w kodach ussd i na mo rozdzielono info:

IMG_20170718_172032.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):

Mały plus jest taki, że ktoś w OFnK rozdzielił chyba przegródki. Bo w kodach ussd i na mo rozdzielono info:

IMG_20170718_172032.jpg


Plus bardzo malutki, mogłem bez tego żyć. Minus ogromny 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

na allegro/olx aukcje jeszcze kwitną...

zostaje jeszcze tryb reklamacyjny bo regulamin ma lukę, nie odwołał starej wersji RWK... ech... nie wiem kto to pisze...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):
na allegro/olx aukcje jeszcze kwitną...

zostaje jeszcze tryb reklamacyjny bo regulamin ma lukę, nie odwołał starej wersji RWK... ech... nie wiem kto to pisze...

Czyli znowu tzw. fraud ? Po obowiązku rejestracji numerów operatorzy nie mają możliwości kontroli doładowań ?