Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru telefonu na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Zmiana numeru telefonu na kartę

Witam.Sorry że tak cały czas o tych zmianach numeru zrzędze ale chciałbym się dowiedzieć pewnej sprawy co do której mam wątpliwosci.Zarejestrowałem ostatnio numer na kartę na poczcie i chciałbym się dowiedzieć,bo jest opcja zmiany numeru kodem który się wpisuje.I  chcialbym zapytac czy po zmianie mojego numeru będę musiał jeszcze raz rejestrować kartę sim z dowodem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru telefonu na kartę

Osobiście uważam że nie będziesz musiał, bo pod dane które widnieją na teraźniejszym numerze zostanie "podpięty" ten nowy numer. Ale 100% pewności nie mam bo to różnie czasem bywa, ale logicznie myśląc powinno być tak jak piszę 🙂 Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru telefonu na kartę

Osobiście uważam że nie będziesz musiał, bo pod dane które widnieją na teraźniejszym numerze zostanie "podpięty" ten nowy numer. Ale 100% pewności nie mam bo to różnie czasem bywa, ale logicznie myśląc powinno być tak jak piszę 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Zmiana numeru telefonu na kartę

Witam Pablo.Jest tak jak mówisz.Po zmianie numeru dane sa przeniesione automatycznie.Pozdrawiam.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zmiana numeru telefonu na kartę

@bruno, @Anonim dobrze Ci napisał. Zmiana numeru na nowy nie spowoduje konieczności ponownej rejestracji. Twoje dane zostaną uzupełnione tylko nowym, przydzielonym Ci numerem. Numer seryjny karty SIM się nie zmienia, a to na nim opiera się cała rejestracja.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiana numeru telefonu na kartę

Ja jeszcze tylko potwierdzę słowa naszego forumowego eksperta, mr. @Anonim, gdyż on sam wyraził w swoim poście niepewność (na wypadek, gdyby ktoś trafił, aby miał pewność co do odpowiedzi).

 

Po zmianie numeru, zarówno w ramach usługi Zmień swój numer, jak i w wypadku zmiany cennikowej (którą odradzam, bo kosztuje 150 zł, a zmień swój numer to koszt 4/25 [złoty numer] zł, i zrobisz to bez wizyty w salonie), nie ma konieczności ponownej rejestracji. Numer pozostanie zarejestrowany na te same dane.

 

Po zmianie numeru w ramach usługi Zmień Swój numer, pozostaną nienaruszone także:

  • środki na koncie głównym (z wyj. opłaty za zmianę numeru oczywiście), promocyjnym
  • środki dostępne w ramach innych usług
  • wszelkie pakiety, usługi, blokady aktywne na koncie
  • staż klienta w ofercie na kartę
  • Inne rabaty, promocje nabyte przez klienta przed zmianą numeru (np.  rabat z tytułu przeniesienia numeru, rabat w ramach usługi urodziny, itp.)

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru telefonu na kartę

Uzupełnię wpis @Jarek że dwie usługi ulegające skasowaniu to konto na Mój Orange/Multibox i inne powiązane z portalem.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Zmiana numeru telefonu na kartę

Podepne się do tego tematu ze swoim pytaniem. Co dzieje się ze starym numerem po zmianie ? Chciałbym uwolnić się od niego definitywnie i żeby zeszły z niego moje dane z rejestracji. Kiedyś też kodem samodzielnie zmieniłem numer na łatwy, fajny, prawie złoty. Okazało się że wcześniej musiała go mieć jakaś firma, ani chwili spokoju, dzwonią obcy ludzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru telefonu na kartę

Stary numer jest zamrażony przez jakiś czas.
Jeśli jego operatorem jest Orange to trafia do puli wolnych numerów.
Jeśli numer był przenoszony, to powinien wrócić do operatora macierzystego. Jeśli istnieje (bo niektórzy wirtualni już nie istnieją), to też u niego zwykle trafia po jakimś czasie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Zmiana numeru telefonu na kartę

To ja dopowiem jeszcze taką rzecz.Mniej więcej w tym samym czasie jeszcze zmieniłem numer stacjonarny.Parę dni był spokój i znów to samo na komórce spam i na stacjonarnym to samo.Pani robiła jakieś badania darmowe i na stacjonarny mi dzwonila i na komorke tylko miasta w ktorych te badania robila byly inne.Jedynie to fajne że juz nie ma mnie w ksiązce telefonicznej i osoby prywatne którym podam numer tylko o nim wiedza.No i oczywiscie spamerzy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru telefonu na kartę

Najlepiej szukać na forach o telekomunikacyjnych lub stronach UKE informacji o nowych zakresach numeracji. Ew. kupić u małego operatora wirtualnego numer i go przenieść 🙂
Wtedy są zwykle szanse na "nieużywany" numer.