Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana danych Numer na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Zmiana danych Numer na karte

Witam.

 

Potrzebuje przepisać zarejestrowany numer telefonu w Orange na Kartę z innej osoby na siebie (jestem również Klientem Orange na Kartę).

Jak obecnie wyglądają możliwości? Czy da się to zrobić mailowo? (podobnie jak dla tel. stacjonarnego - https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/przenoszenie-numeru-do-Orange-i-przepisanie-na-inn%C4%85-osob%C4...)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zmiana danych Numer na karte

Można to zrobić tylko osobiście w salonie. Obie osoby muszą być jednocześnie obecne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zmiana danych Numer na karte

Można to zrobić tylko osobiście w salonie. Obie osoby muszą być jednocześnie obecne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Zmiana danych Numer na karte

Sądziłem, że powyższe skostniałe procedury są nieaktualne...No trudno...

Cóż za paradoks że abonament da się przepisać "na gębę" a dla oferty na kartę "trzeba cyrografy składać osobiście...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmiana danych Numer na karte

@jurak w temacie przenoszenia abonamentu jest zawarty link, w którym podane są informacje, że e-mailem można przenieść numer na firmę.

Na kartę jak i na usługi abonamentowe indywidualne, muszą się stawić w salonie dwie osoby z dowodami osobistymi, obecny właściciel i nowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Zmiana danych Numer na karte

Nie zmienia to faktu, że jest to absurdalne. Jeżeli operator ma w bazie dana osoby A i B i podpisy, to równie dobrze jak pomiędzy firmami powinienem móc tego dokonać np. na podstawie umowy o darowaniu numeru z osoby A na B.

 

Kontynuowałem ten wątek licząc na to, ze firma która załatwia nowe umowy na tabletach ma jednak nieco więcej do zaoferowania swoim Klientom, niż wizyta w salonie. Niestety zostałem z ręką w nocniku xD

 

Uważam sprawę za zamkniętą, rozwiązanie zostało podane. Wątek można przekazać do analizy do osób decyzyjnych, o ile są takie i mają na tyle otwarte umysły, aby w XXIw. zrobić digitalizacje systemów i procedur.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmiana danych Numer na karte

@jurak od bardzo dawna cesja numeru na kartę nie zmieniła się. Możesz zaproponować pomysł, ja zagłosuję 😉