Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakup elastycznego pakietu internetowego

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zakup elastycznego pakietu internetowego

Przelałam sobie pieniądze ze skarbonki na konto główne (w nawiasie było napisane na co mogę wydać pieniadze). Chciałam sobie zakupić pakiet internetowy i przychodzi mi wiadomość, że nie mam pieniędzy na koncie. O co chodzi? Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zakup elastycznego pakietu internetowego


@KarolaKlabisnapisał(-a)

(...)

Czyli moje pieniądze już przepadły?


Nie przepadły, ale jeżeli przelałeś na konto z bonusem, to nie dokupisz już pakietu internetowego. Za internet będzie rozliczane z tego konta jak za stawkę w cenniku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zakup elastycznego pakietu internetowego

@KarolaKlabis czy na pewno na konto główne? Jest możliwość przelania na jeszcze dwa inne konta z dodatkowymi promocjami:

  • konto promocyjne do Orange - Bonus 50% 
  • konto promocyjne do wszystkich - bonus 20%

Nie skorzystałeś z któregoś powyżej? Jeżeli tak, to nie wykorzystasz tych środków na zakup dodatkowego pakietu.

Jeśli faktycznie przelałeś na konto główne, to możne ilość środków jest niewystarczająca na zakup interesującego pakietu.

Sprawdź stan konta, np: *124*# i zielona słuchawka - wyświetli się komunikat tekstowy ze stanem konta lub zadzwoń na *500 - bezpłatne połączenie głosowe.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zakup elastycznego pakietu internetowego

Jakie to ma znaczenie? Wszędzie jest napisane, że pieniądze mogę wykorzystać na co chce( w nawiasie jest wymienione na co jest i Internet jest w to wliczony). Nie ma nigdzie żadnej informacji, że nie mogę z tych pieniędzy korzystać. Czyli moje pieniądze już przepadły?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakup elastycznego pakietu internetowego

A ile masz teraz środków na koncie głównym?

Co masz po wpisaniu kodu *124*# ?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zakup elastycznego pakietu internetowego

@KarolaKlabis środki z tych kont możesz wykorzystać na transfer danych, ale nie do zakupu pakietów:

Screenshot_2020-01-12-17-19-51.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zakup elastycznego pakietu internetowego


@KarolaKlabisnapisał(-a)

(...)

Czyli moje pieniądze już przepadły?


Nie przepadły, ale jeżeli przelałeś na konto z bonusem, to nie dokupisz już pakietu internetowego. Za internet będzie rozliczane z tego konta jak za stawkę w cenniku.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zakup elastycznego pakietu internetowego

Dziękuję za pomoc, całe Orange! Zawsze zrobią tak by wyszło na ich. Czas się pożegnać z tą siecią. Pozdrawiam