Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie promocji

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Zakończenie promocji

Mam pytanie - czy taki zapis w Regulaminie:

"Usługa obowiązuje do odwołania, a Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia świadczenia
Usługi w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zakończenia świadczenia Usługi, Abonent który włączył Usługę jeszcze przed jej odwołaniem, może korzystać z Usługi do ostatniego dnia ważności Usługi."

oznacza, że mogę sobie zbierać GB w "Starej wersji" 7GB za 7zł na tydzień (+1 tygodniowo z nieprzepadaniem) i jak będę miał 250GB tygodniowo (= 1000GB miesięcznie) a oni wyłączą Usługę to wszystko mi przepada? Tak z dnia na dzień?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zakończenie promocji

No tak. Ten zapis jest akurat jednoznaczny 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zakończenie promocji

No tak. Ten zapis jest akurat jednoznaczny 😞


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Zakończenie promocji

A jak to w Orange wygląda - kończą tego typu promocje?

Pytanie może wydać się śmieszne ale w mam kartę Play od czasu kiedy zaczynali z Usługą "Zbieraj MInuty" (Stare) i cały czas jest aktywna 😉 od wielu lat.

Jak Orange się zachowuje? Wydyma klientów płacących systematycznie co tydzień od lat za pakiet? (Jak już uzbierają dużo GB na tydzień)

Ewentualnie - czy można ważność GB tak uzbieranych wydłużać?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zakończenie promocji

Obawiałbym się tego. Orange kombinuje, by prepaidowcy nie ciułali GB. Przykładem nowy no limit za 30 zł., gdzie GB się nie sumują.

Anonim

Nie dotyczy

Zakończenie promocji

PLAY deprawuje w inny sposób w ZM w Fresh nie dziala LTE i jak się pojawiają promocje to ich nie dotyczą

Orange to lubi robić niespodzianki czyli kasować usługi w sposób niespodziewany

Ciekaw jestem kiedy usuną te pakiety za 7 i 25 zł?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zakończenie promocji

@lukpap obecnie jedyny pakiet GB jaki można przedłużyć, to GB promocyjne po doładowaniu:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/przedluzamy-waznosc-bonusowych-gb-w-orange-free/

oraz temat na NO:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Wi%C4%99cej-czasu-na-Internet-przed%C5%82u%C5%BCenie-pakiet%...

 

Pakiet GB zbierany co tydzień w cenie 7 PLN, w momencie zakończenia promocji będzie trwał maksymalnie tydzień czasu i tyle będzie czasu na jego wykorzystanie. 

 

Maksymalne wykorzystanie jednorazowe w tak krótkim czasie może zakończyć sie założeniem lejka technicznego.

 

Pakiet dla nowych numerów zarejestrowanych po 19 września 2019 r. za 25 PLN nie jest już dostępny, chyba, że zakupi się limitowany starter za 30 PLN, gdzie po aktywacji startera pakiet jest przyznawany odgórnie:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Starter-30z%C5%82-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystkich-1...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Zakończenie promocji

@ketrasaArtur: Pakiet GB zbierany co tydzień w cenie 7 PLN, w momencie zakończenia promocji będzie trwał maksymalnie tydzień czasu i tyle będzie czasu na jego wykorzystanie.

 

Ten stary pakiet można:

zmienić(na 31 dni za 25 zł) = zwiększyć(o15 albo 17 albo 20GB) = przedłużyć o 31 dni

zachowując skumulowane GB i licznik=Numer odnowienia

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zakończenie promocji

@andrzej1441 tu się zgodzę z Tobą. Tylko trzeba pamiętać i pilnować jak jak zostanie podana informacja o zakończeniu pakietów, aby w odpowiednim czasie zmienić. 

 

Ja podałem przykład bez żadnej ingerencji dodatkowej, ale Twoja informacja jak najbardziej jest przydatna 👍

 

Jak ktoś śledzi forum NO i działa na kartę, to nie przeoczy takiej ważnej zmiany 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Zakończenie promocji

Rozumiem, że jak będę miał dużo szczęścia to zmieniając Usługę na nową (miesięczną) przedłużę ważność uzbieranych GB maksymalnie na miesiąc. Nie da się więcej?

Szczęście dość potrzebne, bo odnawia mi się w piątek rano, więc jak zakończą w czwartek i nie dotrze do mnie ta informacja to wtedy "po ptokach"


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zakończenie promocji

Wg obecnych regulaminów nie da się. Wykorzystuj dane na bieżąco 🙂