Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane środki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zablokowane środki.

► Temat został przeniesiony z kategorii Inna oferta - Moderator Wiktor ◄

 

Jak przywrócić zablokowane środki na koncie. Dokładnie to mojej mamie zablokowali. Ma już swoje lata i chyba nie wiedziała jak to załatwić. Dostała sms-a,że na twoim końcie jest zablokowane 118 zł.Doładuj się dokońca dnia a środki zostaną przywrócone.W przeciwnym razie ich odzyskanie bedzie niemozliwe.Było to 24 września. Z tego co mi mówiła to doładowywała  po 5 złotych ale chyba już po 24 września. Teraz pytanie czy te 118 zł można odzyskać?

36 ODPOW. 36

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane środki.

Odzyskanie środków jest możliwe w ciągu 7 dni od ich utraty poprzez kolejne doładowanie. Tylko doładowanie za 5 zł ważne jest kilka dni. Wtedy lepiej doładować się większą kwotą lub (jeśli się nie ma wykluczających promocji) skorzystać z konta ważnego rok (sms START na 8002).

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zablokowane środki.

Dziwna sprawa bo ja jej też ostatnio doładowałem kwotą 30 zł ale to na początku października.Na 100 procent ona też doładowywała sobie nie poźniej niż po 7 dniach. Sprawdzałem *124*# i pokazuje tylko te środki co ja jej doładowałem i jej ostatnie 5 zł.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 52
  • 3

Zablokowane środki.

@szwejko Jak sam napisałeś w SMS od sieci była konkretna informacja: "Doładuj się dokońca dnia a środki zostaną przywrócone. W przeciwnym razie ich odzyskanie bedzie niemożliwe."

Tak, jak pisał @Piotrekk85 na odzyskanie środków po przepadnięciu jest tylko 7 dni. Jeśli nie doładujesz się do tego czasu przepadają one bezpowrotnie. Po SMS, który otrzymała Twoja mama w dn. 24 września wnioskuję, że był to właśnie ten ostatni 7 dzień na możliwość odzyskania środków.
Z tego co mówisz mama doładowała się, ale po tej dacie, to tez środki niestety przepadły na dobre. 😞

https://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000377416,title,Nowa-Gwarancja-zwrotu-,article.html

"jeśli nie doładujesz konta od razu, 3, 5 i 7 dnia trwania blokady otrzymasz specjalnego SMS-a przypominającego o zablokowanej kwocie, ze wskazaniem terminu do którego możesz środki odzyskać"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zablokowane środki.


@szwejkonapisał(-a)

Dziwna sprawa bo ja jej też ostatnio doładowałem kwotą 30 zł ale to na początku października.Na 100 procent ona też doładowywała sobie nie poźniej niż po 7 dniach. Sprawdzałem *124*# i pokazuje tylko te środki co ja jej doładowałem i jej ostatnie 5 zł.


Nie patrz na kwoty doładowania i ich ważność po wykupieniu tylko AKTYWUJ NAWET CODZIENNIE!!! Rok Ważności Konta i problem zniknie! 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Zablokowane środki.

Czyli z tego co rozumiem te 118 zł poszło na straty?Zrobiłem jej ostatnio konto na rok poprzez jak się nie mylę 8002. Jednak dalej pokazuje tylko te środki co ja jej kupiłem plus jakiś 10% bonus i jej doładowanie za 5 zł.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zablokowane środki.


@szwejkonapisał(-a)

Czyli z tego co rozumiem te 118 zł poszło na straty?Zrobiłem jej ostatnio konto na rok poprzez jak się nie mylę 8002. Jednak dalej pokazuje tylko te środki co ja jej kupiłem plus jakiś 10% bonus i jej doładowanie za 5 zł.


Napisz albo zadzwoń do BOK opowiedz o problemie mamy ( tam są dobrzy,wyrozumiali ludzie ) może przywrócą mamie tą dość pokaźną jakby nie było kwotę. ( Ja dzwonię zawsze na *100 koszt 1,50 za połączenie niezależnie od trwania rozmowy )

Aha i aktywuj mamie Skarbonkę ( zawsze po każdym doładowaniu coś wpadnie do niej ) sms-

SKARBONKA   na numer 848 lub kod :

*110*06*00#

 Z tego co czytam  to mama ma już aktywowaną skarbonkę bo otrzymała jakiś bonus z doładowania tak mi się wydaje.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 52
  • 3

Zablokowane środki.


@szwejkonapisał(-a)

Czyli z tego co rozumiem te 118 zł poszło na straty?Zrobiłem jej ostatnio konto na rok poprzez jak się nie mylę 8002. Jednak dalej pokazuje tylko te środki co ja jej kupiłem plus jakiś 10% bonus i jej doładowanie za 5 zł.


Niestety tak, środki przepadły. Wbrew temu, co sugeruje @wscieklaewka kontakt z BOK niewiele Ci tu zmieni, niezaleznie na jak miłego doradce trafisz. Nie masz niestety podstaw do składania reklamacji w tej sprawie - mama dostała powiadomienia przypominające o możliwości zwrócenia środków jednak z niej nie skorzystała. Zdaję sobię sprawę, że to starsza osoba i mogła tego nie przeczytać lub nie zrozumiała wiadomości, niestety nie zmienia to nic względem regulaminu tej usługi. Ale oczywiście jako klient, jeśli masz taką ochotę możesz złożyć reklamację na wszystko, bo takie jest Twoje prawo. Tyle, że tak jak mówię niewiele Ci to da, to też wg mnie szkoda czasu na kontakt z BOK.
Co do usługi "Konto Ważne Rok" nie skupiaj się na kwocie środków jakie posiada mama, a na ich ważności - jeśli prawidłowo uruchomiłeś usługę, to środki powinny być, jak sama nazwa wskazuje ważne do września/października (w zależności kiedy aktywowałeś usługę) 2019 roku.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Zablokowane środki.

Witam

Mam mix od wielu lat (sam nie wiem dlaczego tak długo). Wkurzałem się gdy dostawałem info, że środki z mojego dodatkowego doładowania zostały zablokowane i przepadną jeśli nie doładuję konta. Jest to nieuczciwa polityka. Pieniądze z doładowania są moją własnością i nie mogą zostać mi zabrane. W związku z powyższym zrezygnowałem z takich usług i poszedłem tam gdzie warunki są jasne i uczciwe i nikt za pomocą nieuczciwego regulaminu nie zabiera moich ciężko zarobionych pieniędzy. Polecam Wszystkim niezadowolonym opuścić nieuczciwych operatorów to jedyny słuszny sposób działania.

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zablokowane środki.

@erwiner, MIX w Orange jest tak stary, że nie ma sensu utrzymywać się w tej ofercie. Mogłeś śmiało przejść do oferty na kartę i aktywować Konto Ważne RokEmotikon: Szczęśliwy