Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZETAFON

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

ZETAFON

Witam , sprawa wygląda mniej wiecej tak : 

1.Ide zarejestrować numer

2. Pan mówi że to darmowe i daje mi "potwierdzenie " rejestracji do podpisu. 

3.Podpisuje a on mówi że tak trzeba żeby uwierzytelnić 

4. W domu dostaje sms WITAJ W ZETAFONIE i informacje że co miesiac 25 zł MUSI wpłynąć na konto inaczej UMOWA się przedłuża o MIESIAC

Moje pytanie brzmi Czy moge zrezygnować z tego bez kary ? Czy to było legalnie zrobione? Smutny mężczyzna

 

+ Gdybym chciała umowę to bym wzięła od razu telefon, a z racji że mam nowy nie zrobiłam tego a PRZEMIŁY pan zrobił wała ... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON

Okej, myślałem, że to świeża sprawa, po tylu miesiącach nie wchodzi w grę już anulowanie umowy. Możesz spróbować złożyć reklamację np. przez mój orange, ale musisz jakoś wykazać że wprowadzono Cię w błąd.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON

Najlepiej idź do kierownika salonu, że ktoś Cię źle poinformował z takim oczekiwaniem. Sprzedawca lub jego przełożony może anulować umowę.

A nie miałeś wcześniej zetafona na tym numerze?

Niestety prawa do odstąpienia od umowy w salonie nie ma.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

ZETAFON

Pan powiedział że to wcale nie umowa. ZETAFONA nie miałam i nie chciałam mieć , bez mojej zgody tak postąpił i chyba bez wizyty u jego szefa chyba się nie obejdzie. Nie mogę ani podpisać umowy na abonament ani nic bo TO jest przeszkodą . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON

A masz kopię papierków?
jest tam coś w nagłówku ze słowem UMOWA?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

ZETAFON

Dostałam jakieś 6 stron zapełnionych maczkiem i na końcu jest UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁYGI TELEKOMUNIKACYJNEJ ( DALEJ ZWANA UMOWĄ) . Jest napisane MINUTOFON sms które dostaje gdy nie zapłace to ZETAFON. "Umowa" na 12 msc od 11.07.16 ale raz się spóźniłam i o miesiąc mi przedłużyli. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON

A nie brałaś nic w wakacje?
czy kiedyś byłaś w salonie by zarejestrować numer?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

ZETAFON

Przed wyjazdem za granice chciałam go zarejestrować. Nie miałam nic w orange , nic nie chciałam. Mówię CZŁOWIEKU CHCE ZAREJESTROWAĆ a ten A ile pani wpłaca na konto , może umowa. Mówię że NIE UMOWA bo wpłacam na ten nr 10-15zł. A ten mi rzucił abonament za 25 ktory szczerze nie jest mi potrzebny. Pisze tylko sms z tego nr. Dzwonie z innej sieci bo ten orange to taki "awaryjny". A najwiecej problemów


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON

Okej, myślałem, że to świeża sprawa, po tylu miesiącach nie wchodzi w grę już anulowanie umowy. Możesz spróbować złożyć reklamację np. przez mój orange, ale musisz jakoś wykazać że wprowadzono Cię w błąd.