Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZETAFON rezygnacja w trakcie trwania umowy a zgromadzone środki

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

ZETAFON rezygnacja w trakcie trwania umowy a zgromadzone środki

Temat przeniesiony z Inne usługi do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witajcie. Moja umowa ZETAFON będzie jeszcze trwała jakiś czas. Zgromadziłam jednak na koncie sporą kwotę, której nie jestem w stanie wykorzystać na bieżąco, a będą dochodzić kolejne doładowania. Wolę więc zrezygnować z umowy już w tej chwili i zapłacić karę za rezygnację. Jednak nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czy po takiej rezygnacji zgromadzone środki pozostaną na moim koncie, czy będę miała możliwość włączenia usługi "konto ważne rok" i przekazania części środków swoim bliskim przelewami (oczywiście wiem o ograniczeniach kwotowych na dobę)? Znalazłam tylko odpowiedź o takich możliwościach po samoistnym zakończeniu umowy, ale po zerwaniu umowy w trakcie jej trwania już nie. Z góry dziękuję za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON rezygnacja w trakcie trwania umowy a zgromadzone środki

Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę na zetafon i pozostawić numer na kartę w Orange, to środki zostaną. Konto ważne rok można włączyć zwykle po kilku dniach.

Tylko czy warto płacić karę? Ostatnio Orange wycofuje stare usługi jak tutaj https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-promocji-starter-na-okraglo-i-przenies-numer-na-karte choć nie wiem czy korzystałeś z tych promocji i jesteś uprawniony. Ale takie sytuacje są co kilka miesięcy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZETAFON rezygnacja w trakcie trwania umowy a zgromadzone środki

Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę na zetafon i pozostawić numer na kartę w Orange, to środki zostaną. Konto ważne rok można włączyć zwykle po kilku dniach.

Tylko czy warto płacić karę? Ostatnio Orange wycofuje stare usługi jak tutaj https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-promocji-starter-na-okraglo-i-przenies-numer-na-karte choć nie wiem czy korzystałeś z tych promocji i jesteś uprawniony. Ale takie sytuacje są co kilka miesięcy.