Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyrejestrowanie karty SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wyrejestrowanie karty SIM

Mam zarejestrowanych 20 numerów Orange Prepaid Czy mogę wyrejestrować któryś z tych numerów nie wychodząc z domu bo rejestrowałam te numery ze swojego stałego numeru Orange Jak teraz je wyrejstrować ponieważ już z nich nie korzystam mam tylko 2 numery Czy muszę iść do salonu czy mogę to zrobić nie wychodząc z domu?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyrejestrowanie karty SIM

Oczywiście ktoś może przejąć od Ciebie te numery, może je przerejestrować na siebie, ale chyba nie o to chodzi? 🙂 Co konkretniej chcesz osiągnąć, @Jola77? Jest jakaś przyczyna dla której chcesz pozbyć się tych numerów ze swojego konta? Jeśli ich nie używasz, to jak wspomniał Przemek i tak zostaną wyłączone...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyrejestrowanie karty SIM

Po nowelizacji ustawy antyterrorystycznej nie ma czegoś takiego jak wyrejestrowanie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Wyrejestrowanie karty SIM

Odstaw kartę lub ją wyrzuć. Za jakiś czas straci ważność i po problemie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyrejestrowanie karty SIM

Oczywiście ktoś może przejąć od Ciebie te numery, może je przerejestrować na siebie, ale chyba nie o to chodzi? 🙂 Co konkretniej chcesz osiągnąć, @Jola77? Jest jakaś przyczyna dla której chcesz pozbyć się tych numerów ze swojego konta? Jeśli ich nie używasz, to jak wspomniał Przemek i tak zostaną wyłączone...

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wyrejestrowanie karty SIM

Chodzi o to,że cała moja rodzina często zmienia numer,ja rejestruje te numery na siebie.Kupujemy startery w różnych kwotach.Gdy pieniądze ze startera zejdą wyrzucamy tę kartę sim i kupujemy następny starter-nie doładowujemy konta. Przyzwyczailiśmy się do takiego rozwiązania.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyrejestrowanie karty SIM

@Jola77, zatem nie przejmuj się tym, że jest wiele numerów na Ciebie zarejestrowanych, to w niczym nie szkodzi.
A swoją drogą, zdradzisz skąd taka "strategia"? Wychodzi taniej niż doładowywać konto? A może z jakichś osobistych przyczyn nie chcecie używać tego samego numeru dłużej?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wyrejestrowanie karty SIM

Mam jeden stały numer od 11 lat,który mają tylko zaufane osoby.
Do pozostałych osób dzwonię z innych numerów.
Nie wiem czy taniej wychodzi.Raczej nie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyrejestrowanie karty SIM

@Artur, zawsze wychodzi taniej. Starter można kupić za 2 zł, a mieć z niego 5 zł 😉
Anonim

Nie dotyczy

Wyrejestrowanie karty SIM

Dla mnie bardzo dziwaczna strategia. Zawsze można sobie zrobić numer zastrzeżony, jeden dla rodziny, inny dla wszystkich....ja tak robię....jeden mam stricte dla najbliższych, drugi dla reszty....na noc ten telefon wyciszam, oddzwaniam jak widzę że ktoś np dzwonił z pracy....ale taka strategia.......mhm......pozdrawiam.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wyrejestrowanie karty SIM

Zastrzeżony to słabo, wiele osób nie odbiera, sporo ma też ustawione blokady na anonimowe połączenia.
Skoro @Jola77 pasuje częsta wymiana numerów to nie osądzamy i "co kto lubi". Jola, dzięki za zaspokojenie ciekawości 🙂