Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolne pobieranie orange na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wolne pobieranie orange na karte

►Zmiana, żeby każdy zrozumiał wypowiedź.- Moderator Wojtek ◄

 

Tak.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Wolne pobieranie orange na karte

Wrzucę swoje trzy grosze w temacie wymiany karty sim w ofertach na kartę. Otóż wymieniałem około rok temu w salonie firmowym orange w CH Bonarka w Krakowie. Wymiana z powodu rozmiaru do nanosim. Koszt: Ozł!!! I niech mi ktoś z fachowców orange wytłumaczy, czemu nie zabrało mi z konta ani złotówki, nie wspominając o 25zł!? Za ładne oczy? Owszem wspomniałem miłej Pani, że na blogu orange ble ble ble... 😉

Widać z tego, że zależy to od obsługi...

Nawiasem pisząc opłaca się przenieść numer "na chwilę" do innego opa i wrócić do orange, gdzie dostanie się sima w opcji do nano i z pełnym LTE... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Wolne pobieranie orange na karte

U mnie ściąga z taką prędkością jaka jest dostępna w LTE.

Bez tytułu2.png

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wolne pobieranie orange na karte


@piotrKawiorynapisał(-a)

Wrzucę swoje trzy grosze w temacie wymiany karty sim w ofertach na kartę. Otóż wymieniałem około rok temu w salonie firmowym orange w CH Bonarka w Krakowie. Wymiana z powodu rozmiaru do nanosim. Koszt: Ozł!!!


No zależy od obsługi w salonie. Jak konsultant zaznaczy, że uszkodzona z winy operatora, to za darmo Emotikon: Mrugający Wszystko zależy od człowieka... ale salony muszą zarabiać, a darmowa wymiana karty SIM, to czas obsługi bez zarobku Emotikon: Mrugający


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Wolne pobieranie orange na karte

5,6mb na sekundę. Na mojej karcie nigdy tyle nie miałem

Niebawem udam się do salonu i wymienię kartę na nowszą

Dzięki wszystkim za pomoc

Anonim

Nie dotyczy

Wolne pobieranie orange na karte

Nie jakieś 5,8 mb/s tylko 5,8 MB/s. 

Bez tytułu2.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Wolne pobieranie orange na karte

Masz rację, że wymieniają za free często jak tylko powie się, że z kartą są problemy i nie obsługuje Lte, to idą na rękę i z tym przeniesieniem choć na chwilę też masz rację, bo otrzymujesz kartę bezpłatnie a do tego bonus internetowy ważny ROK, który zwiększasz GB każdym doładowaniem.