Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na wszystko

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na wszystko

Mam pytanie nie dotyczące aplikacji. Czy aktywowanie opcji "Więcej czasu na wszystko" za 29 złotych powoduje że kolejne doładowania konta (dowolnym nominałem) nie będą przepadać w czasie trwania ważności konta tak samo jak w opcji "Konto Ważne Rok"? Innymi słowy czy te doładowania w "Więcej czasu na wszystko" będą się tak samo kumulować jak w "Konto Ważne Rok"?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Więcej czasu na wszystko

@miskens21 , w ramach testów, aktywowałem wszystkie w/w usługi na jednym ze swoich numerów. 😊

 

Poniżej kolejność i Screeny:

 

1. Za darmo w Orange, był już aktywny na tym numerze.

 

Orange 1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

2. Doładowałem konto 2 x 10zł. (przed doładowaniem na koncie było 11zł) przez aplikację Mój Orange zgodnie z Regulaminem 300GB. Następnie wysłany SMS o treści START na 811.

 

Orange2.jpg

 

 

3. Aktywacja Więcej czasu na wszystko przez Mój Orange w pozycji przedłuż ważność środków

 

Orange3.jpg

 

 

4. Aktywacja Numer bez limitu w Mój Orange.

5. Rozmowy SMS, MMS bez limitu do wszystkich *101*1*1# 

 

Orange 4.jpg

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Więcej czasu na wszystko

@miskens21 jeżeli masz ustawiony czas ważności konta załóżmy na rok, to jak doładujesz dowolnym nominałem krótszym niż ważność konta, to zsumuje się saldom, ważność zostanie najdalszej daty.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Więcej czasu na wszystko

@miskens21 , dokładnie tak jak piszesz. 👍🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na wszystko

Moja taktyka jest następująca. Chcę aktywować nowy starter (do 31 sierpnia 2022 roku) z Orange na kartę i skorzystać z najnowszej oferty czyli "Internet od wakacji do wakacji w Orange na kartę" czyli 12 paczek z Internetem po 25 GB każda co 31 dni (pod warunkiem doładowania za minimum 5 złotych w przeciągu 31 dni). W następnej kolejności chcę aktywować usługi "Numer bez limitu" oraz "Za darmo w Orange". I na samym końcu przyjdzie mi aktywować usługę "Więcej czasu na wszystko" (kumulacja tych 5 złotych co 31 dni na aktywowanie szybkim kodem
*101*1*1# usługi "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" na 1 dzień za 1 zł w przypadku konieczności rozmowy poza siecią Orange w danym dniu). I moje pytanie brzmi następująco -> Czy te wszystkie usługi są ze sobą kompatybilne a konkretniej czy te paczki z Internetem nie wykluczają się z usługą "Za darmo w Orange" (w której przepadają bonusy z doładowań na Internet)?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Więcej czasu na wszystko

@Ron, czy to co opisałem powyżej zadziała? 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Więcej czasu na wszystko

@miskens21Jak zamierzasz korzystać z Za darmo w Orange od razu na nowym starterze to stracisz bonus startowy 6GB oraz wszystkie bonusy GB za wcześniejsze doładowania.

Najpierw należy należy uruchomić za darmo w Orange (po wykorzystaniu startowego bonusu albo nawet go tracąc). Później zrobić EKO doładowanie za 5 zł dla 5 GB ( w apce do 30.06.2022 dla 10 GB) . Uruchomić 300 GB.startówka ważna na wychodzące jest 31 dni tak od 30 dnia co 2-3 dni kolejne doładowanie za 5 zł aby uzbierać na więcej czasu na wszystko.

 

Czyli do dyspozycji będzie się miało przez pierwsze 93 dni dni pomijając startowe 6GB

5x5GB +3x25 GB + 5GB(za 6  doładowanie wykonane pomiędzy 63-92 dniem aby przyznało czwarte 25 GB)

 

ps. Zapomniałem o 5 zł za zgody - też jest rodzaj doładowania.

Na nowym to od razu uruchomiłbym za darmo w Orange.

Następnie wykorzystałbym promocję za zgody, bo dla nowych każde doładowanie 5 zł w podanym terminie powinno umożliwiać uruchomienie 300 GB.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Więcej czasu na wszystko

@miskens21 , w ramach testów, aktywowałem wszystkie w/w usługi na jednym ze swoich numerów. 😊

 

Poniżej kolejność i Screeny:

 

1. Za darmo w Orange, był już aktywny na tym numerze.

 

Orange 1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

2. Doładowałem konto 2 x 10zł. (przed doładowaniem na koncie było 11zł) przez aplikację Mój Orange zgodnie z Regulaminem 300GB. Następnie wysłany SMS o treści START na 811.

 

Orange2.jpg

 

 

3. Aktywacja Więcej czasu na wszystko przez Mój Orange w pozycji przedłuż ważność środków

 

Orange3.jpg

 

 

4. Aktywacja Numer bez limitu w Mój Orange.

5. Rozmowy SMS, MMS bez limitu do wszystkich *101*1*1# 

 

Orange 4.jpg