Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wakacje na 5 GB


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Wakacje na 5 GB

Od dnia 19 do północy 23 czerwca 2019 r. każdy klient w Orange na kartę może włączyć darmowy pakiet 5 GB.  Po prostu wyślij  SMS-a o treści WAKACJE pod nr 80111. Oczywiście, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie.

Pakiet 5 GB jest darmowy i ważny do dnia 23.06 do godziny 23:59 lub do jego wcześniejszego wyczerpania. Z promocji można skorzystać tylko raz. Pakiet 5 GB mobilnego dostępu do Internetu i WAP wykorzystaj na wakacjach w Polsce.

 

Środki lądują na - Promocyjny pakiet danych

Na ten pakiet lądują także prezenty urodzinowe 1G, a także bonus za doładowanie przez stronę, czyli ważność pakietu można zmienić.

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Wakacje na 5 GB

Tak dziwnej promocji jeszcze nie widziałem. Z reguły był okres, w którym można było aktywować pakiet w ciągu kilku dni i na kilka dni, a teraz pakiet aktywowany 23.06 o 23:55 będzie ważny aż całe 5 minut??? Żenujące to jest i tyle w temacie!... 😛


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Wakacje na 5 GB


@piotrKawiorynapisał(-a)

Tak dziwnej promocji jeszcze nie widziałem. Z reguły był okres, w którym można było aktywować pakiet w ciągu kilku dni i na kilka dni, a teraz pakiet aktywowany 23.06 o 23:55 będzie ważny aż całe 5 minut??? Żenujące to jest i tyle w temacie!... 😛


Przecież dopisałem

Środki lądują na - Promocyjny pakiet danych.

Na ten pakiet lądują także prezenty urodzinowe 1GB, a także bonus 5GB za doładowanie przez stronę, czyli ważność pakietu można zmienić.

 

 

Regulamin promocji doładowań „5 GB za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl 
obowiązuje od dnia 11 lutego 2019 r. do odwołania.

 

Sprawdzone - ważność Promocyjny pakiet danych do 29.06 nie zmieniła się a 5GB dodało.

Co więcej 15.06 doładowałem 25 zł przez stronę

17.06 już pakietu nie było, a teraz znowu jest.

 

A jak otrzymasz prezent urodzinowy 23.06 to wielkość pakietu zwiększy się o prezent, a ważność do 24.06
 

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Wakacje na 5 GB

Dzięki za wkład własny i zaangażowanie, co można sobie skumulować/przedłużyć, ale ja opisuję samą jednostkową promocję, która jest..., do... czegoś tam. Pozdrawiam...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Wakacje na 5 GB


@piotrKawiorynapisał(-a)

Dzięki za wkład własny i zaangażowanie, co można sobie skumulować/przedłużyć, ale ja opisuję samą jednostkową promocję, która jest..., do... czegoś tam. Pozdrawiam...


Po zastanowieniu, to tylko nazwa promocji jest mało precyzyjna.

Może za długa, ale lepiej opisująca to np.

Początek Wakacji na 5 GB

albo

Zaczynamy Wakacje na 5 GB