Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność konta na Rok


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Ważność konta na Rok

Dzień dobry.Ostatnio skorzystałem z usługi Ważność Konta na Rok i pobrano mi z karty za tą usługę 3 zł ,a zawsze było to Darmowe.Jestem użytkownikiem usługi na kartę nie miesiąc,ale ponad 20 lat!

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6985
  • 182

Ważność konta na Rok

Pewnie jakiś błąd. W poniedziałek np. na czacie wyjaśnisz pewnie problem i zwrócą kasę.

Edit: Czat działa też w weekend 10.00-20.00. Obawiam się, że wtedy możesz tam zastać tylko Maxa, z którym rozmowa jest trudna. Spróbuj.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność konta na Rok

@zawiszewski cały czas masz ofertę na kartę na tym numerze, czy jakieś zmiany były w ostatnich trzech miesiącach? 

Anonim

Nie dotyczy

Ważność konta na Rok


@zawiszewskinapisał(-a)

Dzień dobry.Ostatnio skorzystałem z usługi Ważność Konta na Rok i pobrano mi z karty za tą usługę 3 zł ,a zawsze było to Darmowe.Jestem użytkownikiem usługi na kartę nie miesiąc,ale ponad 20 lat!


Jeśli klikałeś w aplikacji Mój Orange, to jest opłata, trzeba było przedłużyć sms, lub w aplikacji konto ważne rok > klik włącz.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6985
  • 182

Ważność konta na Rok

Gdyby nawet kliknął w złym miejscu, to za 3 zł. przedłużyłby konto na 7 dni, a nie na rok,

Anonim

Nie dotyczy

Ważność konta na Rok

@Katani1  w aplikacji Mój Orange jest historia płatności, tam da się sprawdzić, na co te 3zl poszło 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Ważność konta na Rok

Cały czas jestem na tej samej usłudze.Czat to jakieś nieporozumienie,bo ciągle trafiam na maksa,opisuję co się dzieje,a on mnie odsyła do infolinii telefonicznej.Rozmowa ,a raczej pisanie z nim to porażka 😞


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Ważność konta na Rok

Te 3 złote właśnie poszło na przedłużenie konta na rok,a gwarantują to usługę darmową smsem START pod 8002.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6985
  • 182

Ważność konta na Rok

 


@zawiszewskinapisał(-a)

Te 3 złote właśnie poszło na przedłużenie konta na rok,a gwarantują to usługę darmową smsem START pod 8002.



Przygotuj sobie wcześniej tekst i powiedz Maxowi, że chcesz złożyć reklamację. Jeśli wtedy nie przełączy do konsultanta to wklej tekst reklamacji i żądaj nr zgłoszenia. Ew.  zadzwoń do BOK z telefonu innej sieci z nolimitem jeśli masz możliwość. Tylko tam też musisz pokonać Maxa...