Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność bonusu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Ważność bonusu

Witam . Chcialbym zapytać o taką sprawę . Doładowuję konto kwotą 50 zł i dostaję 25gb ważne 3 miesiące . Przedłużam  ważność bonusowych gb 2 razy kodem AKT31 i mam wtedy 25gb ważnych 5 miesięcy . Następnie znowu doładowuję konto za 50 zł i dostaję następne 25 gb . I tu pytanie . Czy te drugie 25 gb z drugiego doładowania będzie ważne te 5 miesięcy , czy tylko trzy ?

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność bonusu

@maniolx wążność bonusu z drugiego doładowania nie wydłuży czasu bonusu, ale ważność będzie z przedłużenia, czyli 5 miesięcy.

Przykład, po przedłużeniu masz ważność GB do 18 czerwca, to po doładowaniu GB zajmują się i ważność dalej wynosi 18 czerwiec.

 

edit:

Moim zdaniem, bardziej ekonomicznie i efektywnie wyjdzie zasilić konto drugim doładowaniem pod koniec ważności bonusu GB, czyli po upływie np. 2 miesięcy i 3 tygodni. Nie ponosisz kosztów wydłużenia ważności GB, a przez takie doładowanie GB będą ważne prawie 6 miesięcy, nie 5 według Twojego opisu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Ważność bonusu

Jeżeli tak to proszę powiedzieć czy zadziała mi takie coś :
1.Doladowuję konto kwotą 50 zł (dostaję 25gb ważne 3 miesiące i na końcie mam 50 zł)
2.Przedłużam ważność bonusowych gb 2x kodem AKT31(2x15zł) i mam 25gb ważnych 5 miesięcy a na koncie pozostaje mi 20 zł .
3.Zpozostałych 20zł włączam 4x dodatkowe 5 GB za 5 zł( wyślij PAKIET pod 411) , czyli uzyskuję dodatkowe 20 gb ważne pięć miesięcy , bo te dodatkowe gb przyjmują podobno ważność gigabajtów bonusowych .
4. Tym samym mam 45gb ważnych 5 miesięcy Na końcie mam 0 zł.
5. Wykonuję jeszcze raz operacje z punktu 1 do 3
6. Teraz mam na końcie 90 gb ważnych 10 miesięcy

I to by mnie bardzo zadowoliło . Chyba że ktoś ma jeszcze jakiś lepszy sposób .
Wiem że trochę lepiej opłaciło by się kupć starter na allegro , lecz niestety trzeba rejestrować starter będący u sprzedającego , a tego nie chcę . No chyba że ktoś ujawni tą metodę jak oni to doładowują że mają tak dużo za tak niewiele .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Ważność bonusu

Za 100 zł. możesz mieć ponad 150 GB na 9 m-cy, kombinując z częstymi doładowaniami jeszcze więcej. Doładuj za 50 zł. masz 25 GB na 3 m-ce. Pod koniec ważności bonusu następne doładowanie za 50 zł., ważność na następne 3 m-ce. Doładowania na stronie orange to dodatkowe 5 GB. Na koncie masz 100 zł. do wykorzystania np. na 100 GB przez 100 dni w pakiecie elastycznym. Można i więcej uzyskać ale trzeba często doładowywać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Ważność bonusu

Może i jest tak jak piszesz .Nie interesuje mnie kombinowanie . Chcę to zrobić raz i mieć spokój przez ok rok . Na kombinowanie nie mam czasu , chęci , jak i pamięci . Karta będzie siedziała w tablecie który mam w samochodzie i który służy mi do nawigacji , jak i do internetu , czasami stream filmów itp . gdy jestem na wczasach lub gdy latem wyjeżdzam na parę dni na ryby . I myślę że te 75gb wystarczy mi z dużym zapasem . A gdyby brakło to mam jeszcze w fonie nielimitowany LTE z pleya za 20 zł miesięcznie . Więc jeszcze raz . Czy ta moja kombinacja zadziała ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Ważność bonusu

Zadziała, tylko drugie doładowanie musisz zrobić pod koniec pierwszego 5-miesięcznego okresu ważności bonusu. Tylko wtedy bonus za doładowanie będzie ważny 3 m-ce. W innym przypadku: pkt. 6 regulaminu usługi:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27431/c7001b8d-be07-49cb-91c1-7814af6f5d60.pdf

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ważność bonusu

@maniolx w Twoim przypadku @Katani1 dobrze podpowiada. Doładuj konto za 100 PLN, aktywuj bonus GB na rok za 99PLN i nie musisz pamiętać o kolejnych foładowaniach, a masz duży pakiet GB.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Ważność bonusu

Z tego punktu co podałeś wynika chyba coś innego cyt' Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki
dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejny Bonus, a termin ważności dotychczasowego Bonusu
zostanie ustawiony w najbardziej korzystny dla Abonenta sposób (przedłużony lub pozostaw " koniec cyt.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Ważność bonusu

Doładowanie 100 zł też analizowałem , lecz przy nim wychodzi tylko 50 gb


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Ważność bonusu


@maniolxnapisał(-a)

Z tego punktu co podałeś wynika chyba coś innego cyt' Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki
dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejny Bonus, a termin ważności dotychczasowego Bonusu
zostanie ustawiony w najbardziej korzystny dla Abonenta sposób (przedłużony lub pozostaw " koniec cyt.


Dlaczego? Doładowując drugi raz konto za 50 zł. mając 5 m-cy ważności bonusu, ten okres pozostanie jako najbardziej korzystny. Termin ważności bonusów z doładowania nie sumuje się.