Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usluga odnawialna w orange free na kartę za 25 zł


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Usluga odnawialna w orange free na kartę za 25 zł

Cześć. Mam pytanie odnośnie orange free na kartę.
Więc chcę skorzystać z uslugi odnawialnej (25 zł, 15 gb, nielimitowane rozmowy i smsy) Ale żeby ją aktywować trzeba wysłać sms. I teraz nie wiem, bo na koncie mam 22 zł a usługa kosztuje 25 zł i nie mam pojęcia czy najpierw doładować konto za 10 zł czy najpierw wysłać smsa żeby aktywować usługę odnawialną??
Boje sie że za te 10 zł dostane gb tylko na tydzień ( czy na ile to tam jest za dychę) i nie będę mogla aktywować tej uslugi. Dopiero wtedy kiedy minie ten tydzień.
Dodam tylko ze dzisiaj kończy mi się czas na wykorzystanie Internetu ( doladowanie mialam z salonu normalnie za 25 zł)
Macie jakies pomysly co zrobic ? Czy czekac i pojechac z tym do salonu orange i sie dokładnie dowiedzieć?

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Usluga odnawialna w orange free na kartę za 25 zł

@Pomarańcza123  do aktywacji pakietu, potrzebujesz 25zł na koncie, więc najpierw doładowanie a potem aktywacja pakietu, jak nie doładujesz najpierw to nie aktywujesz pakietu.

Tak na marginesie w aplikacji Mój Orange ten pakiet włączysz, czy na portalu www.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usluga odnawialna w orange free na kartę za 25 zł

Tak jak Irek pisze. Warto, aby to zrobić dziś. Bo jeśli pakiet skończy się o północy, to złotówki pożre dość szybko internet.